PDA

View Full Version : سوال: مشکل بعد از بایند کردن combobox

hadimtn
شنبه 29 فروردین 1394, 18:31 عصر
سلام.
دو عدد combobox رو که تو یه فرم قرار دارن رو به دو عدد بانک اطلاعاتی جداگانه به صورت ویزاردی بایند کردم.

مشکلی از این بابت وجود نداره و اطلاعات تو کمبوها اومدن. ولی موقع اجرای برنامه کمبوی اول رو که باز میکنم و گزینه ی مورد نظر رو انتخاب میکنم، کمبوی دوم و TextBox ها دیگه مقدار نمیگیرن، مکان نمای داخل باکس ها هم ظاهر نمیشن،

به نظر میاد یه جورایی برنامه منتظره یه اتفاقی بیافته... لطفا راهنمایی کنید !!!

Fotofan
شنبه 29 فروردین 1394, 23:55 عصر
سوالتون خیلی گنگه. می خواییی وقتی توی کامبوباکس اول مقداری رو انتخاب کردی برحسب اون اطلاعات داخل دیگر بخش ها لود بشن. یکم بیشتر توضیح بدید تا کمکتون کنم...

hadimtn
سه شنبه 01 اردیبهشت 1394, 11:29 صبح
سوالتون خیلی گنگه. می خواییی وقتی توی کامبوباکس اول مقداری رو انتخاب کردی برحسب اون اطلاعات داخل دیگر بخش ها لود بشن. یکم بیشتر توضیح بدید تا کمکتون کنم...

اصلاً گنگ نیست، :متفکر: "
موقع اجرای برنامه کمبوی اول رو که باز میکنم و گزینه ی مورد نظر رو انتخاب میکنم، کمبوی دوم و TextBox ها دیگه مقدار نمیگیرن، "
وقتی برنامه اجرا شد. کمبوباکس اول رو که باز میکنم و گزینه ی مورد نظر رو انتخاب میکنم، دیگه کمبوباکس دوم باز نمیشه، تکست باکس ها هم کار نمیکنن. مثل اینکه برنامه هنگ میکنه.

محمد رضا فاتحی
سه شنبه 01 اردیبهشت 1394, 11:32 صبح
برادر سوالت گنگه نه از این نظر که متوجه نمی شن دوستان چی میگی متوجه نمی شن دقیقا چکار کردی؟
ممکنه در طی این مراحلی که گفتید یه اتفاقی افتاده که نبایست می افتاده اگه مقدوره تکه کد قرار بده

hadimtn
سه شنبه 01 اردیبهشت 1394, 17:02 عصر
مشکل حل شد...
تو این قسمت که باید فیلد مورد نظر رو انتخاب کنم جدول رو انتخاب میکردم، که البته باز هم اون سه تا گزینه ی Display Member ، Value Member و Selected Value روی فیلد مورد نظر تنظیم میشد ولی نمیدونم چرا این مشکل پیش میومد :

130524

ممنون. امتحان کنم ببینم تو ذخیره کردن مشکلی داره یا نه!
.
یا علی

hadimtn
سه شنبه 01 اردیبهشت 1394, 17:15 عصر
ببینید این کد ایراد داره؟!

string _objName = txt_name.Text; string _objUnit = comboBox_Unit.SelectedItem.ToString();
string _objBrand = comboBox_Brand.SelectedItem.ToString();
string _objBarCode = txt_BarCod.Text;
string _objInPrice = txt_inPrice.Text;
string _objOutPrice = txt_outPrice.Text;

var db = new ForoshaLinqDataContext();
ObjectTable tb = new ObjectTable()
{
نام_کالا = _objName,
واحد_شمارش = _objUnit,
نشان = _objBrand,
بارکد = int.Parse(_objBarCode),
قیمت_خرید = int.Parse(_objInPrice),
قیمت_فروش = int.Parse(_objOutPrice)

};

db.ObjectTables.InsertOnSubmit(tb);
db.SubmitChanges();
Object_Viewer1.DataSource = db.ObjectTables;
وقتی میخوام ذخیره کنم این خطا رو میده:
130526

که به نظر خودم تو تبدیل نوع متغییرها اشتباه کردم. لطفا راهنمایی کنید.