PDA

View Full Version : کاهش سرعت پس ازانتقال

علی اکبر
شنبه 17 تیر 1385, 19:55 عصر
باسلام
من یک بانک اطلاعاتی روی سیستم خودم طراحی کردم که سرعت اون بسیاربالا است حجم بانکها حدود 100 مگابایت است اما وقتی folder مربوطه ازپوشه mysql کپی وبه یک رایانه با قدرت بسیار بالاترولی درشبکه منتقل کردم سرعت بسیاربسیارپایین امد
ایادرست اطلاعات را کپی نکردم؟
من با odbc به mysql متصل می شوم اما وقتی سعی کردم با ado این کارراانجام بدهم نتونستم
ایابابت این ado هم مانند odbc فایلی ازسایت مربوطه دانلودکنم؟

oxygenws
یک شنبه 18 تیر 1385, 00:29 صبح
خوب این به خیلی چیزا می تونه بستگی داشته باشه...
از رم و سی پی یو گرفته تا هارد و تعداد درخواست ها و سرعت شبکه و سیستم عامل و فایل سیستم و حتی اندازه کلاستر های پارتیشن و ورژن برنامه ها و ...

reza_rad
یک شنبه 18 تیر 1385, 07:07 صبح
من با odbc به mysql متصل می شوم اما وقتی سعی کردم با ado این کارراانجام بدهم نتونستم
ایابابت این ado هم مانند odbc فایلی ازسایت مربوطه دانلودکنم؟

شما از چه محیطی به mysql کانکت میشید؟

علی اکبر
یک شنبه 18 تیر 1385, 14:48 عصر
فاکس پرو
باتوجه به تست خودم درمورد حجم زیاد اطلاعات فکرمی کنم این دسته ازبانکهای اطلاعاتی
فقط برای زبانهایی مفید است که نیاز به واسطه نداشته باشد ومستقیما این بانکها رابشناسد
وگرنه زمانی که بخواهیم ازواسطه استفاده کنیم (مقایسه با نمونه حجیم اطلاعات فاکس پرو)مقرون به صرفه است (حداقل ازدیدگاه سرعت)که ازهمان بانک اصلی فاکس استفاده کنیم
درسته؟؟؟

oxygenws
یک شنبه 18 تیر 1385, 17:57 عصر
نه برادر، اینطوری نیست!

reza_rad
دوشنبه 19 تیر 1385, 07:45 صبح
باتوجه به تست خودم درمورد حجم زیاد اطلاعات فکرمی کنم این دسته ازبانکهای اطلاعاتی
فقط برای زبانهایی مفید است که نیاز به واسطه نداشته باشد ومستقیما این بانکها رابشناسد

من هم باواسطه و هم بدون واسطه با بانک mysql کار کردم و از نظر سرعت خیلی عالی بوده.

hamed_m
دوشنبه 06 شهریور 1385, 17:33 عصر
شما از odbc و sqlexec فاکس استفاده کنید. سرعت محشره. به هر حال بانکهای فاکس بیش از 2 گیگ اطلاعات رو نگهداری نمیکنند.