PDA

View Full Version : ارور نصب نرم افزار با بانک sqlce 4 برای بر روی سیستم مشتری

orden1393
سه شنبه 01 اردیبهشت 1394, 12:51 عصر
با سلام نرم افزاری نوشته ام که با بانک sql ce4 نوشته شده است در سیستم خودم مشکل ندارد ولی در سیستم مشتری ارور بانک می دهد و مطمئا هستم مشکل بانک یا کانکشن استرینگ است
کانگشن استریگ است.
من ستناپ نرم افزار رو هم ساختم ستاب باز در سیستم خودم جواب می دهد ولی در سیستم مشتری نه

لطفا راهنمایی بفرمایید؟

Todco.ir
سه شنبه 01 اردیبهشت 1394, 13:00 عصر
SQl server مشتری، Server name انهم به صورت لوکال است یا با یوزر خاصی وارد میشوید؟
میشه خطاشو بذارید؟

orden1393
چهارشنبه 02 اردیبهشت 1394, 21:55 عصر
سلام

ممنون از توجه شما

کانکشن استرینگ من

<add name="MyDatabase2Entities" connectionString="metadata=res://*/Model1.csdl|res://*/Model1.ssdl|res://*/Model1.msl;provider=System.Data.SqlServerCe.4.0;pr ovider connection string=&quot;
data source=D:\DB\MyDatabase2.sdf&quot;" providerName="System.Data.EntityClient" />

من دارم بانک sql ce رو با استفاده از orm اینتتی فریمورک استفاده می کنم برای اجرای نرم افزار در سیستم مشتری نیازه که نرم افزار رانتایم 2 مگایتی sqlce 4 رو هم نصب کردم ولی eror زیر را می دهد

130557

patrick5053
پنج شنبه 03 اردیبهشت 1394, 17:38 عصر
همه رفرنس ها رو در سیستم مشتری در کنار برنامت اضافه کردی؟

orden1393
پنج شنبه 03 اردیبهشت 1394, 19:55 عصر
سلام بله

این مشکل فقط مربوط به بانک sql ce می باشد

نمی دونم باید رفرنس خاصی برای این بانک اضافه شه یا نه

orden1393
یک شنبه 06 اردیبهشت 1394, 09:53 صبح
یعنی هیچ کس با این مشکل برخورد نکرده که هیچ جوابی ندادید

بیتا حکمت
یک شنبه 06 اردیبهشت 1394, 20:31 عصر
من از نسخه 3.5 استفاده می کنم و دیتاسورسم رو به شکل زیر تعریف می کنم (تا حالا هم مشکلی نداشتم ) ، دیتابیس باید داخل پوشـه Debug باشه .
دو تا نکته دیگه هم هست اینکه SqlCE روی نسخه های ویندوز پایین تر از SP3 نصب نمیشه و اینکــه سعی کنید مسیر پیش فرض نصب برنامه رو
جایی غیر از Programfille در نظر بگیرید .

string strcon = "Data Source='mydatabse.sdf'; LCID=1033; Password=\"databsepasswor\"; Encrypt = TRUE;";

mohammadhafez
یک شنبه 06 اردیبهشت 1394, 20:59 عصر
دوستان راهنمایی کردن یه نکته رو بنده اضافه میکنم
سعی کنید از مسیرهای منطقی برای آدرس دهی هاتون استفاده کنید و هیچ کدی داخل پروژه تون رو رمزگذاری نکنید = تجربه شخصی در این مورد