PDA

View Full Version : سوال: تغییر خودکار قیمت با افزایش تعداد محصول در سبد خرید چجوریه ؟

shokouhi72
چهارشنبه 02 اردیبهشت 1394, 15:24 عصر
سلام دوستان

من بخوام تعداد محصولمو افزایش بدم به طور خودکار قیمتم تغییر کنه باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون

reza_alie
چهارشنبه 02 اردیبهشت 1394, 15:40 عصر
برای کدوم قسمت می خوای-کاربری یا مدیریت؟
اگه کاربری باشه می تونی با یک شرط این کارو انجام بدی که اگه تعداد محصولات خریداری شده بیشتر nبود مثلا 10درصد تخفیف بده.
اگه قسمت مدیریت باشه می تونی موجودی از اون کالا رو بدست بیاری و بگی اگه تعداد موجود در انبار بیشتر n بود قیمت ها رو عوض کن

m.esmaeilzadeh
چهارشنبه 02 اردیبهشت 1394, 21:36 عصر
باید قیمت محصول رو ضربدر تعداد کنی
آسونه که ...

shokouhi72
پنج شنبه 03 اردیبهشت 1394, 09:04 صبح
سلام داداش منظور من اینه که اگه طرف محصول منو با تعداد یک به سبد خرید اضافه کرده و در سبد خرید بیاد تعداد رو تغییر بده میخوام همون موقه که تعدادو تغییر داد قیمت هم متناسب با اون تعداد تغییر کنه , میخواستم بدونم کداش چجوریه ؟

shokouhi72
پنج شنبه 03 اردیبهشت 1394, 09:04 صبح
برای کدوم قسمت می خوای-کاربری یا مدیریت؟
اگه کاربری باشه می تونی با یک شرط این کارو انجام بدی که اگه تعداد محصولات خریداری شده بیشتر nبود مثلا 10درصد تخفیف بده.
اگه قسمت مدیریت باشه می تونی موجودی از اون کالا رو بدست بیاری و بگی اگه تعداد موجود در انبار بیشتر n بود قیمت ها رو عوض کن

سلام داداش منظور من اینه که اگه طرف محصول منو با تعداد یک به سبد خرید اضافه کرده و در سبد خرید بیاد تعداد رو تغییر بده میخوام همون موقه که تعدادو تغییر داد قیمت هم متناسب با اون تعداد تغییر کنه , میخواستم بدونم کداش چجوریه ؟

shokouhi72
پنج شنبه 03 اردیبهشت 1394, 09:05 صبح
باید قیمت محصول رو ضربدر تعداد کنی
آسونه که ...

shokouhi72
پنج شنبه 03 اردیبهشت 1394, 12:34 عصر
کسی نیس جواب بده :ناراحت:

j_naroogha@yahoo.com
پنج شنبه 03 اردیبهشت 1394, 13:20 عصر
اگه منظورت اینه که بدون رفرش شدن صفحه اینکار انجام بشه... خب باید با کد سمت کلاینت کار کنی و اگرم لازم باشه درخواست ajax بفرستی.

shokouhi72
پنج شنبه 03 اردیبهشت 1394, 14:55 عصر
اگه منظورت اینه که بدون رفرش شدن صفحه اینکار انجام بشه... خب باید با کد سمت کلاینت کار کنی و اگرم لازم باشه درخواست ajax بفرستی.

حالا هر جور شده با رفرش بدون رفرش فقط کدشو میخوام
ممنون