PDA

View Full Version : سوال: ارسال آزمایشی پیامک در php

ravand
پنج شنبه 03 اردیبهشت 1394, 22:05 عصر
سلام
پیش میاد یه مشتری میاد بهم میگه یه برنامه برام بنویس پیامک ارسال کنه ولی خب من که تا حالا نساختم. حالا بیام بهش بگم صبر کن من برم یاد بگیرم! که نمیشه! آیا سایتی هست که امکان آزمایشی ارسال پیامک با php رو به ما بده؟که برنامه اش رو روی سایتمون قرار بدیم به اون سایت متصل بشه و حداقل یه پیامک ارسال کنه؟ یا حداقل یه راهی پیدا بشه ما یاد بگیریم.
متشکرم.

vahidqara
پنج شنبه 03 اردیبهشت 1394, 23:18 عصر
درود دوست خوب... خیلی از سایت ها هستند شما کافیه جیتجو کنید..
در ضمن یه سری آموزش ها براتون قرار میدن که چگونه از api هایش استفاده کنید.. نیازی نیست چیزی جدیدی فرا بگیری
همه چی آمادست فقط باید ازش استفاده کنید.

reza_alie
پنج شنبه 03 اردیبهشت 1394, 23:39 عصر
سلام سایت پیام رسان هستش که یکسری کدهای مربوط به پیکر بندی به زبان های php,asp,delphi,Csharp,...داره فقط کافیه ثبت نام کنی

Mohammadsgh
جمعه 04 اردیبهشت 1394, 01:48 صبح
سلام
پیش میاد یه مشتری میاد بهم میگه یه برنامه برام بنویس پیامک ارسال کنه ولی خب من که تا حالا نساختم. حالا بیام بهش بگم صبر کن من برم یاد بگیرم! که نمیشه! آیا سایتی هست که امکان آزمایشی ارسال پیامک با php رو به ما بده؟که برنامه اش رو روی سایتمون قرار بدیم به اون سایت متصل بشه و حداقل یه پیامک ارسال کنه؟ یا حداقل یه راهی پیدا بشه ما یاد بگیریم.
متشکرم.
این اندیشتون اشتباهه که چیزی که بلد نیستید رو به مشتری بگید بلد نیستید.اگه چیزی رو بلد نیستید تو پروژه یاد میگیرید.مگه همه ما همه چیز php رو بلدیم؟پوزش:لبخندساده:درمور د پیامک هم همون پیام رسانی که دوستمون گفتن وب سرویس داره که کار کردن باهاش خیلی خیلی آسونه.20 تومن پول فعال سازیشه و باید یک خط اختصاصی داشته باشید که از 29 تومن شروع میشه.در مجموع با 50 تومن میتونید این کار رو انجام بدید بعید میدونم کسی آزمایشی همچین کاری انجام بده

bagherok
جمعه 04 اردیبهشت 1394, 11:13 صبح
سلام
متشکرم.

چیززیاد سختی نیست
درحد چند خط کد نویسی!
یه سری ها هم هستند که علاوه بر API
SDK یا همون نمونه کد ارسال پیامک رو هم قرار دادند.
نمونش رو اینجا میذارم.

<?php
try
{
require("/Kavenegar/SDK/KavenegarApi.php");
$api = new KavenegarApi(" { Your Api Key } ");
$result = $api->send("30006703323323","09360462966","خدمات پیام کوتاه کاوه نگار");
echo print_r($result);
}
catch(ApiException $ex)
{
echo $e->errorMessage();
}
catch(HttpException $ex)
{
echo $e->errorMessage();
}
?>

us1234
جمعه 04 اردیبهشت 1394, 16:28 عصر
سلام
متشکرم.

خوب هر سامانه API یا وب سرویس خودش را دارد ( البته منظور سامانه ها اصلی است نه نمایندگان ) .
البته اگر پنل دارای قابلیت ارسال با URL است کار خیلی ساده است ، کافی است با تابع file_get_contents یک لینک با پارامتر های خاص را فراخوانی کنید .

کار با وب سرویس هم زیاد سخت نیست و اکثر پنل ها نمونه کد استفاده را دارند .

پ ن : اگر در پنل ارسال با URL و وب سرویس هست همیشه اولی را انتخاب کن ، چون در روش دوم تا کل کدهای اولیه وب سرویس لود شود ، روش اول ارسال کرده و نتیجه را هم نشان داده ...

bagherok
جمعه 04 اردیبهشت 1394, 17:31 عصر
http://api.kavenegar.com/v1/{your-api-key}/sms/send.json

http://api.kavenegar.com/v1/613472435563797A37677331D/sms/send.json?receptor=09125258596,09128585774&sender=30001528961415&message=درگاه پیام کوتاه کاوه نگار