PDA

View Full Version : یک سوال نرم افزاری حرفه ای

proaref
جمعه 04 اردیبهشت 1394, 16:48 عصر
سلام دوستان یک سوالی داشتم از شما بزرگان وب و نرم افزار
من یک نرم افزار دارم میخواستم بدونم آیا راهی می باشد که بتونم بر روی این نرم افزار محدودیت زمانی بگذارم مثلا فقط میتوانید 30 روز از این نرم افزار استفاده کنید.
آیا همچین نرم افزاری هست؟
خیلی از شما ممنون میشم که سریع جواب منو بدهید.

gjmkdyttyhujk
جمعه 04 اردیبهشت 1394, 23:12 عصر
اگه شما یه برنامه نویس کارکشته باشید حتما خواهید فهمید که می شود چنین کاری رو انجام داد. اگه شما بخواهید بر روی فایل exe محدودیت هایی رو ایجاد کنید که تا جایی که من می دونم امکان نداره.

proaref
یک شنبه 06 اردیبهشت 1394, 12:49 عصر
اگه شما یه برنامه نویس کارکشته باشید حتما خواهید فهمید که می شود چنین کاری رو انجام داد. اگه شما بخواهید بر روی فایل exe محدودیت هایی رو ایجاد کنید که تا جایی که من می دونم امکان نداره.

سلام داشی من برنامه کارکشته و اینا نیستم یک تازه کار هستم.
و واقعا نیاز دارم که این رو برای من انجام بدهید.

#target
یک شنبه 06 اردیبهشت 1394, 13:08 عصر
اگر برنامه شما زیاد مهم نیست
میتونین تاریخ فعلی سیستم و در حین اولین اجرا ذخیره کنین ی جایی ! بعد هر بار اجرا اونو چک کنین اگه بیش از ۳۰ روز بود به جای نمایش فرم اصلی بر نامه پیامی برای اتمام مهلت بده

reza_noei
یک شنبه 06 اردیبهشت 1394, 21:18 عصر
اگر برنامه شما زیاد مهم نیست
میتونین تاریخ فعلی سیستم و در حین اولین اجرا ذخیره کنین ی جایی ! بعد هر بار اجرا اونو چک کنین اگه بیش از ۳۰ روز بود به جای نمایش فرم اصلی بر نامه پیامی برای اتمام مهلت بده

سلام
روش دوستمون برای انجام این کار خوبه.
میتونید از رجیستری ویندوز بعنوان ی جایی استفاده کنید.
جزئیات انجام این کار در زبان سی شارپ رو میتونید در مقاله زیر مطالعه کنید :
http://www.codeproject.com/Articles/3389/Read-write-and-delete-from-registry-with-C

اگر از سی شارپ هم استفاده نمیکنید مقالات مناسب با زبانهای دبگر هم در دسترس هست.

برای شروع خوبه.

proaref
دوشنبه 07 اردیبهشت 1394, 18:04 عصر
سلام
روش دوستمون برای انجام این کار خوبه.
میتونید از رجیستری ویندوز بعنوان ی جایی استفاده کنید.
جزئیات انجام این کار در زبان سی شارپ رو میتونید در مقاله زیر مطالعه کنید :
http://www.codeproject.com/Articles/3389/Read-write-and-delete-from-registry-with-C

اگر از سی شارپ هم استفاده نمیکنید مقالات مناسب با زبانهای دبگر هم در دسترس هست.

برای شروع خوبه.

عزیزان من که برنامه نویسی اینا بلد نیستم و برای خودم هم که نمیخوام میخوام که اینو بفروشم درو اقعه اجاره بدهم کمک کنید عزیزان

#target
دوشنبه 07 اردیبهشت 1394, 18:27 عصر
بله ابزارهایی برای اینکار هستند
البته من استفاده نکردم
اگر دیدم میذارم
خودتان هم جستجو کنین
مثلا winlicense
Installshield هم ی گزینه داشت ، منتها چون امتحان نکردم نمیدونم ، جستجو کن داخل راهنماش

amin1softco
دوشنبه 07 اردیبهشت 1394, 21:39 عصر
خیلی ساده وقتی برنامه نصب می شه مشخصات نصب و تاریخش ذخیره می شه حالا می تونید تاریخ خود فایل اگزه را چک کنید یا این مشخصات را بعد با تاریخ و زمان فعلی از طریق نت یا تاریخ سیستم مقایسه کنید و ببنید چند روز و چند ساعت طی شده به همین راحتی...