PDA

View Full Version : سوال: scroll نقشه شبیه google map

disiba
جمعه 04 اردیبهشت 1394, 17:40 عصر
سلام
چگونه میتوان شبیه google map یک نقشه را scroll کرد ؟ فرض میکنیم که یک پنجره باز است . نقشه قبلا به قطعات مختلف تقسیم شده و در فایلهای مختلفی در هارد ذخیره شده است . هنگام اجرای برنامه ابتدا اولین فایل در گوشه بالا و راست پنجره نشان داده میشود . هدف این است که هنگامیکه مثلا به پایین اسکرول میکنیم تصویر بعدی از هارد خوانده شده و به تصویر قبلی بچسبد ( دقیقا شبیه گوگل مپ ) . ممنون

hadisalahi2
شنبه 05 اردیبهشت 1394, 09:43 صبح
احتیاجی نیست خودت رو خسته کنی
TMS یک کامپوننت داره رای کار با نقشه های گوگل
از اون میتونی استفاده کنی

golbafan
شنبه 05 اردیبهشت 1394, 10:10 صبح
سلام
چگونه میتوان شبیه google map یک نقشه را scroll کرد ؟ فرض میکنیم که یک پنجره باز است . نقشه قبلا به قطعات مختلف تقسیم شده و در فایلهای مختلفی در هارد ذخیره شده است . هنگام اجرای برنامه ابتدا اولین فایل در گوشه بالا و راست پنجره نشان داده میشود . هدف این است که هنگامیکه مثلا به پایین اسکرول میکنیم تصویر بعدی از هارد خوانده شده و به تصویر قبلی بچسبد ( دقیقا شبیه گوگل مپ ) . ممنون

از tatukGIS یا از imageEN استفاده کنید

احتیاجی نیست خودت رو خسته کنی
TMS یک کامپوننت داره رای کار با نقشه های گوگل
از اون میتونی استفاده کنی

ایشون نقشه هاش آفلاینه و مربوط به سایت گوگل هم ممکنه نباشه!
ولی چون تعداد تصاویرش زیاده میخواد کل تصویر یکجا بارگذاری نشه و بصورت قطعه قطعه باشه

disiba
شنبه 05 اردیبهشت 1394, 11:40 صبح
با توجه به افلاین بودن نقشه ها ، از بین دو کامپوننت tatukgis و imageEN کدام مناسب تر است ؟

hadisalahi2
شنبه 05 اردیبهشت 1394, 18:08 عصر
من با ImageEn کار کردم ، کامپوننت های خوبی داره
اما نمیدونم دقیقا کدوم کامپوننتش این قابلیت رو داره

اما یک مجموعه دیگه به نام Envision Library هستش که ای ImageEN هم قویتره
اون رو هم میتونی تست کنی

_sonya_
پنج شنبه 10 اردیبهشت 1394, 09:48 صبح
اونطوری که من در کاتالوگهای نمایشگاه کتاب دیدم کتابی به نام رابطهای برنامه نویسی نقشه های گوگل رو انتشارات ناقوس منتشر کرده که آموزش برنامه نویسی نقشه های گوگل هستش.

hadisalahi2
پنج شنبه 10 اردیبهشت 1394, 10:02 صبح
این کتاب مربوط به ارتباط با نقشه های گوگل از طریق جاوا اسکریپ و تحت Web Browser هستش
اما کامپوننت TMS احتیاج به کار خاصی نداره و نیاز به کد نویسی هم نداره

اما این دوستمون با روش دیگه ای میخواد این کار رو انجام بده