PDA

View Full Version : رفرش شدن محتویات دیو با پی اچ پی به طور خودکار

bety ahmadpour
جمعه 04 اردیبهشت 1394, 18:43 عصر
با سلام خدمت همگی
من چطوری می تونم محتویات یک دیو را با اطلاعاتی که از پایگاه داده می گیرم به طور خودکار هر لحظه اپدیت کنم بدون اینکه خود کاربر رفرش کنه

:متفکر:

ممنون می شم یکی کمک کنه با تشکر

MMSHFE
جمعه 04 اردیبهشت 1394, 18:48 عصر
باید از AJAX استفاده کنید.

bety ahmadpour
شنبه 05 اردیبهشت 1394, 20:17 عصر
سلام من منظور تون رو فهمیدم فقط یه اشکالی دارم اگه قراره من ajax بزنم باید به یه فایل xml یا text بزنم و این فایل باید حاوی اطلاعات متغیر پایگاه داده باشد پس یک جایی من باید این فایل را به طور پیوسته از لحظه ای که کاربر وارد این صفحه ی وب می شود تا زمانی که صفحه را می بندد تولید کنم بعد بهش ajax بزنم تا به طور خودکار صفحه اپدیت بشه خب پس تا این جا باید توی یه صفحه ی دیگه کد Sql و php بنویسم و اطلاعات را از پایگاه داده ها بگیرم بعد به صورت فایل xml دربیارم و در نهایت از توی صفحه ی اصلی بهش ajax بزنم برای اینکه پایگاه داده هم پر نشه باید از لحظه ای که کاربر وارد صفحه ی اصلی می شه تا لحظه ای که خارج می شه(یا از لحظه ای که session شروع می شه تا لحظه ای که تموم می شه) اون صفحه حاوی کد sql و php صدا زده بشه و ران بشه و در نهایت وقتی از صفحه ی اصلی خارج می شه (یا session تموم می شه )یه صفحه ی دیگه صدا زده بشه که کل فایل های xml تولید شده را delete کند حالا مشکل من این است که نمی دونم چطوری از توی یک صفحه ی وب یه صفحه ی دیگه رو صدا بزنم و سمت سرور ران کنم و دوم اینکه چطوری یه فایل xml را delete کنم؟

:گریه:

واقعا ممنون و متشکر میشم یکی جواب این دو تا سوال رو بده .

:لبخندساده:

hamedarian2009
شنبه 05 اردیبهشت 1394, 21:21 عصر
سلام اگه میخواهید اطلاعاتی رو از دیتابیس بگیرین و داخل تگ div قرار بدین نیازی به اینهمه پیچیدگی نداره به راحتی با جی کوئری میتونید انجام بدین