PDA

View Full Version : مبتدی: ضرب دو فیلد و نمایش در فیلد جدید و ثبت در جدول

000mohsen
جمعه 04 اردیبهشت 1394, 21:33 عصر
با سلام خدمت دوستان من میخوام وقتی در فرم سند مالی فیلد تعداد را وارد کردم قیمت واحد را در تعداد ضرب کنه و در جمع نمایش بده همچنین اگر درصد تخفیف وارد شد در فیلد جمع کل (بدهکار)، (جمع کل (بدهکار) = جمع – جمع*درصد تخفیف) نمایش دهد و اگر داده ای وارد نشد جمع کل (بدهکار) = جمع نشان دهد و این اطلاعات در جدول سند مالی هم ثبت بشه نمونه کار رو هم گذاشتم ممنون میشم راهنمایی کنید و نمونه را اصلاح کنید

tolid123456789
یک شنبه 20 اردیبهشت 1394, 14:54 عصر
سلام
در طراحی فایل اکسس باید تمام اسامی فیلدها جداول و غیره انگلیسی باشد بدون Space.
به نظر میرسد در فایل شما چون تمامی اسامی اشیاء و جداول و فرم فارسی است، کد نویسی امکان پذیر نباشد.
لطفا ابتدا کل اسامی مذکور را در نرم افزار اکسس انگلیسی وارد کنید و سپس فایل را ضمیمه کنید.

golbafan
یک شنبه 20 اردیبهشت 1394, 17:33 عصر
کد نویسی با فیلد فارسی و همچنین با فاصله space امکان پذیر هست

فقت باید از براکت استفاده کنید : [ ]

tolid123456789
چهارشنبه 23 اردیبهشت 1394, 18:22 عصر
سلام
ممنون از جوابتون. من نمی دونستم امکان پذیر است.
راستی میشه فایل ضمیمه دوستمون رو دانلود کنید و در فرمشون برید تو محیط کد نویسی VBA و یک کد ساده مثل نمایش پیغام بنویسید و بگذارید اینجا تا یک مثال از روش براکتی که فرموده بودید داشته باشیم.

ممنون

hrv_1368
پنج شنبه 21 آبان 1394, 11:12 صبح
سلام دوستان وقتتون بخیر اولا اینکه توی فایل ضرب دو فیلد تحقق نیافته . درثانی اگه دوستان یه راه حل برای ضرب دو فیلد و جواب در فیلد دیگه رو ارائه بدن ممنون میشم

saeed28541
پنج شنبه 21 آبان 1394, 15:46 عصر
سلام.
لطفا جدول را به همون شکلی که دوستان عرض کردند اصلاح کنید.درسته داخل[]عناوین فارسی را میشه خوند ولی به تبع مشکلاتی را خواهد داشت.
کد مورد نظرتون انجام شد.در فرم sanad1