PDA

View Full Version : دوستان راهنمایی کنید لطفا...

543310
شنبه 05 اردیبهشت 1394, 02:06 صبح
سلام به همه دوستان برنامه نویس...
دانشجوی سال آخر کامپیوتر ام و متاسفانه یا خوشبختانه توی زمینه های زیادی تخصص دارم اما راستیتش نمیدونم کدومشو به صورت حرفه ای ادامه بدم.
برنامه نویسی ویندوز ( غیر وب ) : c# , c++ , python و کلا همون طور که میدونین ما بقی فقط syntax عوض میشه و کلا یه چیه..
برنامه نویسی وب : asp.net , php مسلطم. حالا اون html , css , jquery , ajax , angularjs و بقیه هم که تسلط دارم.
برنامه نویسی realtime هم به node.js تسلط زیادی دارم.
توی شبکه و امنیتم چنتا پروژه داشتم...
( سوء تفاهم نشه دوستان... از خودم تعریف نمیکنم. چون اگه اینطوری بود با این همه تسلط هم باید یه کاری میکردم که...! )
...............
اگه دوستان راهی چاهی نظری نصیحتی و ... میتونن بهم بدن چون واقعا نمیدونم چی کار کنم.
خیلی ممنون

#target
شنبه 05 اردیبهشت 1394, 10:45 صبح
ی مغازه برا خودت بزن کم کم با نیازهای جامعه اطراف خودت اشنا میشی و میفهمی
از اینجا نمیشه نسخه پیچید

Todco.ir
شنبه 05 اردیبهشت 1394, 10:55 صبح
دوست عزیز اینکه به این همه زبان تسلط دارید خیلی خوبه اما درواقع شاخه به شاخه پریدن بد نیست اما زیاد خوبم هم نیست، چون میمونی که کدوم شاخه را در پی بگیری.
معمولا برنامه نویسی علاقه ایست، به طور مثال یکی برنامه نویسی وبی رو دوست داره خب به شما وب را پیشنهاد میده و...
شما بایستی علاقه و سلیقه ای خود را نسبت به بازار کار بسنجی و در همون زمینه فعالیت کنید.

543310
شنبه 05 اردیبهشت 1394, 11:17 صبح
ی مغازه برا خودت بزن کم کم با نیازهای جامعه اطراف خودت اشنا میشی و میفهمی
از اینجا نمیشه نسخه پیچید
اتفاقا پارسال یه مغازه داشتم... حتی نوشته بود طراحی وب سایت...! باور کن یکی اومد گفت : "سایت چیه؟! بازی جدیده؟!!!!" بعد منم دیدم وضعیت بازار خرابه ، مغازه رو بستم...

543310
شنبه 05 اردیبهشت 1394, 11:18 صبح
دوست عزیز اینکه به این همه زبان تسلط دارید خیلی خوبه اما درواقع شاخه به شاخه پریدن بد نیست اما زیاد خوبم هم نیست، چون میمونی که کدوم شاخه را در پی بگیری.
معمولا برنامه نویسی علاقه ایست، به طور مثال یکی برنامه نویسی وبی رو دوست داره خب به شما وب را پیشنهاد میده و...
شما بایستی علاقه و سلیقه ای خود را نسبت به بازار کار بسنجی و در همون زمینه فعالیت کنید.
دقیقا سوال بنده همینه...! هنوز به جوابی نرسیدم.

reza_noei
شنبه 05 اردیبهشت 1394, 20:25 عصر
دقیقا سوال بنده همینه...! هنوز به جوابی نرسیدم.

اگه واقعا به دنبال جوابی باشید حتما به آن میرسید. (دانشجو)