PDA

View Full Version : ساخت شبکه اجتماعی

nilufare abe
یک شنبه 06 اردیبهشت 1394, 11:03 صبح
سلام من و چندتا از دوستام میخوایم یک وبسایت بسازیم با asp.net که شامل شبکه اجتماعی و چت و خیلی چیزای دیگه ست کدنویسی شبکه اجتاعیش با منه منم تجربه اولمه دنبال یک ویدئو اموزشی خوب و بدردبخور و پروژه محور در این رابطه میگردم اگر کسی این اموزش رو سراغ داره بهم بگه ممنون میشم

Mousavmousab
یک شنبه 06 اردیبهشت 1394, 13:01 عصر
سلام

کلی گفتین ، توضیح ندادین.

کد نویسی سی شارپ ؟
SQL?
Java Script ?
Data base ?

یا اینکه اینا را بلدی می خوای سناریو های شبکه اجتماعی را بیشتر آشنا بشین؟

به نظر من با تجربه بدست می آد و بررسیی شبکه های موجود.

================================================
آموزش سی شارپ (مفهوم برنامه نویسی سی شارپ- سطح: زیر مقدماتی) (http://hoolity.com)

firebox
یک شنبه 06 اردیبهشت 1394, 13:05 عصر
من با ASP.net تا بحال کار نکردم ، اما در مورد انجام پروژه هایی مثل نمونه شما ، برای شروع بهتره ابتدا لیست کامل از امکاناتی که میخواهید رو تهیه کنید ، اونها رو الویت بندی و به بخش های کوچیکتر تقسیم کنید ،
بعد از چیزهای ساده و کوچیک شروع کنید به کد نویسی همینطور ادامه بدید به بخش های پیچیده تر و بزرگتر برسید.

پیشنهاد میشه مراحل مختلف رو فاز بندی کنی به این صورت که یک مرحله تموم شد وارد فاز بعدی بشید برای هر فاز هم یک گزارش کامل تهیه کنید.

nilufare abe
یک شنبه 06 اردیبهشت 1394, 15:54 عصر
سلام

کلی گفتین ، توضیح ندادین.

کد نویسی سی شارپ ؟
SQL?
Java Script ?
Data base ?

یا اینکه اینا را بلدی می خوای سناریو های شبکه اجتماعی را بیشتر آشنا بشین؟

به نظر من با تجربه بدست می آد و بررسیی شبکه های موجود.

آموزش سی شارپ (مفهوم برنامه نویسی سی شارپ- سطح: زیر مقدماتی) (http://hoolity.com)
مننظورم صفر تا صدشه ,همه چی,البته از هرکدوم ی چیزایی بلدم ولی خیلی کمه

nilufare abe
یک شنبه 06 اردیبهشت 1394, 16:03 عصر
من با ASP.net تا بحال کار نکردم ، اما در مورد انجام پروژه هایی مثل نمونه شما ، برای شروع بهتره ابتدا لیست کامل از امکاناتی که میخواهید رو تهیه کنید ، اونها رو الویت بندی و به بخش های کوچیکتر تقسیم کنید ،
بعد از چیزهای ساده و کوچیک شروع کنید به کد نویسی همینطور ادامه بدید به بخش های پیچیده تر و بزرگتر برسید.

پیشنهاد میشه مراحل مختلف رو فاز بندی کنی به این صورت که یک مرحله تموم شد وارد فاز بعدی بشید برای هر فاز هم یک گزارش کامل تهیه کنید.
اگه طرح و ایده ای در این مورد داشتید ممنون میشم کمکم کنید