PDA

View Full Version : سوال: این پیام برای چیه ؟(ثبت سایت در الکسا)

tarsim
یک شنبه 06 اردیبهشت 1394, 22:19 عصر
سلام توی سایت الکسا میخوام اکانت بسازم این پیام رو نشون میده

The Office of Foreign Assets Control (OFAC) of the US Department of the Treasury administers and enforces economic and trade sanctions based on US foreign policy and national security goals. In compliance with OFAC regulations, we cannot create accounts for users located in your region.

See the US Department of the Treasury (http://www.treasury.gov/resource-center/sanctions/Pages/default.aspx) for more information.

If you believe you have received this message in error, please contact Alexa Support (compliance@alexa.com).

Vahid2016
دوشنبه 07 اردیبهشت 1394, 12:00 عصر
سلام، عجب پس اونجا هم ژست تحریم گرفته ،من که یه ماه پیش اونجا عضو شدم ، هیچ پیامی نداد ،
کلا این غربیام مخشون تاب برداشته ، خیلی مسخرس اصلا ما هر سایتی بخوایم با یک تغییر IP ثبت نام میکنیم هر نرم افزاری بخوایم استفاده می کنم دیگه این بازی های کودکانه واسه چیه؟؟هر چی میشن میگن تحریم تحریم ، ببین چقد اینا قاطی کردن فک می کنن می تونن کشوری مث روسیه رو با تحریم از دور خارج کنن.... نمی دونم شاید دوست دارن از این فیلترشکنای جاسوسیشون بیش تر استفاده بشه ، شایدم کلا جنگ روانیه ! :عصبانی::قهقهه:

silverflute
سه شنبه 06 مهر 1395, 15:39 عصر
من نمیتونم توی سایت الکسای جدید ثبت نام کنم لطفا راهنماییم کنید.

farzane_t
سه شنبه 06 مهر 1395, 19:02 عصر
سلام

از فیلتر شکن استفاده کنید تا IP شما تغییر پیدا کنه و بعد سایت رو ثبت کنید.

barzin144
سه شنبه 06 مهر 1395, 20:53 عصر
سلام دوست عزیز الکسا هم دامین های .ir رو تحریم کرده دیگه نمیشه .ir ثبت کرد . ولی مهم نیست ثبت هم نکنید باز هم تو رنکینگ میاید ولی یکمی دیرتر

kamranetemadi
سه شنبه 06 مهر 1395, 23:07 عصر
ثبت نام پولی شده
ثبت دامنه ir تحریم
ثبت سایتی که سرورش داخل ایران باشه هم تحریم

Mag-Mag
یک شنبه 11 مهر 1395, 11:58 صبح
سایتت بازدیدش بره بالا
خودشون مجبور میشن ، برات ثبتش میکنن