PDA

View Full Version : برنامه نویسی بدون نیاز به .net ، sql ،......

safa55
دوشنبه 07 اردیبهشت 1394, 17:59 عصر
دوست عزیز ، مدیر بخش . بنده گفتم اگر همچین تاپیکی قبلا بحث شده ، این تاپیک رو حذف کنید نه اینکه بحث نشده؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!
یه چند تایی تاپیک بحث شده ولی در انتها بحث معلوم نشده چی شده جوابهایی مثل : "برای چه می خوای" ، "این پیش نیاز ها رو کنارش بزار"، "با installshield می شه پیش نیاز ها رو درست کرد "و با نرم افزار codeplex کار کن و......... دادند

دوستان کسی هست که برنامه ای نوشته باشه و یا کار کرده باشه که دیتابیس و report داشته باشه ولی برای نصبش نیاز نباشه که sql ، report و .net نصب کرده باشه؟

خیلی از نرم افزارهایی که درست می شه برای نصب نیاز به این پیش نیاز ها نداره . چطور می شه این کار رو کرد؟ منظورم این است که مثل اونها نرم افزار تولید کرد. نه اینکه یه چیزهایی هم پیش نیاز ، نیاز داشته باشه.

malizergani
دوشنبه 07 اردیبهشت 1394, 23:25 عصر
سلام دوست عزیز

با VB6 برنامه بنویسید
از Active Report استفاده کنید
بانک اطلاعاتی شما هم میتونه Access Database باشه.

نیاز به این پیش نیاز ها هم نداره! :قهقهه:

safa55
سه شنبه 08 اردیبهشت 1394, 13:40 عصر
سلام دوست عزیز

با VB6 برنامه بنویسید
از Active Report استفاده کنید
بانک اطلاعاتی شما هم میتونه Access Database باشه.

نیاز به این پیش نیاز ها هم نداره! :قهقهه:

مرسی دوست عزیز
یک سوال : نرم افزار هائی که تولید میشه از چه روشی و یا زبان برنامه نویسی استفاده می کنند که حجم کمی دارند. از vb6 استفاده می کنند؟
سورسی از این نرم افزار ها وجود داره؟ سایتی است که developer این موضوع باشه؟
من چیز خاصی پیدا نکردم

malizergani
سه شنبه 08 اردیبهشت 1394, 13:54 عصر
Visual Basic 6 نیازی به افزونه نداره ماننده دات نت و امثالهم نیست ولیکن این قضیه در C++ هم صدق می کنه البته این در تخصص من نیست. باید در انجمن C++ از اساتید سوال بکنید.

دارایی نرم افزاری داره بنام تهیه لیست حقوق که با VB6 نوشته شده و همچنین سازمان تأمین اجتماعی هم جهت تهیه لیست بیمه