PDA

View Full Version : ذخیره اطلاعات در دیتابیس اکسس توسط Word

mhamedm2008
جمعه 11 اردیبهشت 1394, 14:07 عصر
با سلام
من میخوام به عنوان مثال تکسی توی ورد داشته باشم که هر اطلاعاتی در آن نوشتم بتونم توی دیتابیس اکسس ذخیره کنم.
با تشکر منتظر پاسخ دوستان هستم
ممنون

mhamedm2008
شنبه 12 اردیبهشت 1394, 23:06 عصر
دوستان راهی نیست؟؟

mosaArabi
یک شنبه 13 اردیبهشت 1394, 08:15 صبح
--------------------------------------------------------

RESMAILY
یک شنبه 13 اردیبهشت 1394, 16:55 عصر
به نام خدا
با سلام. میشود ولی بخون جگر شود!
شما اگر مطلب تان را بصورت جدول در ورد داشته باشید امکان تبدیل آن به اکسل و سپس به آکسس هست. اما اگر به توابع vba مربوط به ورد آشنا باشید می توانید در ورد یک ماکرو بنویسید و مستقیما مطلب را به آدرس و جدول و فیلد مربوطه ارسال کنید.
من خودم این کار را نکرده ام و تسلطی ندارم. اما در توابع ورد چیزهایی دیده ام که این کاررا عملی میکند.
شما در ورد که هستی بروید به ادیتور ویژوال بیسیک و سپس با آبجکت بروسر(کلید اف 2) نگاهی به توابع ورد (که خیلی بیشتر از آکسس می باشد) بیندازید. یک چیزهایی دستگیرتان میشود.

mohammadsaleh
یک شنبه 13 اردیبهشت 1394, 17:15 عصر
هدفتون از اين كار چيست؟

mhamedm2008
جمعه 18 اردیبهشت 1394, 13:54 عصر
می خوام یک تست باکسی توی word داشته باشم که هر مطلبی توی اون نوشتم، توی یک فیلدی در اکسس ذخیره بشه
با marcro ورد چه جوری این کار و بکنم

mary70
دوشنبه 18 خرداد 1394, 21:18 عصر
سلام منم همین مشکل و دارم خواهشا جواب بدید؟؟
نمیدونم چطوری ی فایل ورد داخل نرم افزار قرار بدم با ویژال به زبان #c کار میکنم پایگاه sql
مرسی

mohammadsaleh
پنج شنبه 21 خرداد 1394, 09:02 صبح
سلام . شايد لينك زير مشكل شما رو حل كنه.
http://www.techrepublic.com/blog/how-do-i/how-do-i-transfer-data-from-a-word-form-to-an-access-database/

mary70
پنج شنبه 28 خرداد 1394, 13:12 عصر
دوستان دیگه ای نبود بیشتر راهنمایی کنه!!!
قراردادن یک فایل خالی (برای قراردادن چند عکس)و یک فایل ورد (نامه)که متن پیش فرض دارد و با تکمیل نامه کاربر بتونه ذخیره کنه .
تقریبا شبیه نرم افزار گزارشات فرهنگی آموزش و پرورش
باهوشا کجان؟؟؟