PDA

View Full Version : افزودن چند رکورد با دستور insert to

naderbahri
سه شنبه 15 اردیبهشت 1394, 10:18 صبح
با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم
یه نمونه پیوست کردم که دو تا تکست باکس آنبوند داره و چند تا رکورد که جلوی هر رکورد یه کلید با عنوان افزودن قرار گرفته که با کلیک بر روی آن، رکورد جدید در جدول payment ایجاد میشه حالا میخوام کاری کنم که با کلیک بر روی گزینه افزودن موارد انتخاب شده . رکوردهایی که تیک اونها خورده به جدول payment اضافه بشه
اگه راه بهتری هم کسی به نظرش برسه ممنون میشم راهنمایی کنه

Abbas Amiri
چهارشنبه 16 اردیبهشت 1394, 21:58 عصر
با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم
یه نمونه پیوست کردم که دو تا تکست باکس آنبوند داره و چند تا رکورد که جلوی هر رکورد یه کلید با عنوان افزودن قرار گرفته که با کلیک بر روی آن، رکورد جدید در جدول payment ایجاد میشه حالا میخوام کاری کنم که با کلیک بر روی گزینه افزودن موارد انتخاب شده . رکوردهایی که تیک اونها خورده به جدول payment اضافه بشه
اگه راه بهتری هم کسی به نظرش برسه ممنون میشم راهنمایی کنه

سلام
روش مورد نظر شما کاربرپسنده و مشکلی نداره . برای موارد هم رکوردها Select شده باشند از روش لینک زیر هم میشه استفاده کرد
چاپ رکوردهای انتخاب شده در فرم (http://barnamenevis.org/showthread.php?364382-%DA%86%D8%A7%D9%BE-%D8%B1%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D9%81%D8%B1%D9%85)

naderbahri
جمعه 18 اردیبهشت 1394, 01:19 صبح
ممنون از پاسخ شما ولی حالا نمیدونم یا اون پست جواب سوال من نبود و یا من نتونستم جواب خودمو از اون پست استخراج کنم . البته مطلبش مفید بود
حالا برای اینکه سوالم رو واضح تر بیان کنم نمونه خودمو آپدیت و پیوست کردم
ببینید برای ثبت تک تک رکوردها تو جدول payment مشکلی ندارم . مشکل اینجاست که تو برنامه اصلی داده ها زیاد هستند و خیلی پیش میاد که همه اعضای یک گروه را یکباره بخوایم ثبت کنیم و یکی یکی کلیک کردن نه تنها جالب نیست بلکه درصد خطا رو هم بالا میبره
حالا من میخوام وقتی از کومبو باکس یک گروه رو انتخاب کردم و داده های فرم فیلتر شد با کلیک بر روی کلید ثبت برای اعضای این گروه تمام رکوردهای باقیمانده در فرم (که در واقع گروه انتخاب شده می باشند ) در جدول payment وارد شود .

کار فرما به همینم راضیه و حرفی نداره . ولی من فک کنم راهی باشه . ممنون میشم اگه روی نمونه خودم توضیح بدین .
بازم منون

Abbas Amiri
جمعه 18 اردیبهشت 1394, 10:57 صبح
ممنون از پاسخ شما ولی حالا نمیدونم یا اون پست جواب سوال من نبود و یا من نتونستم جواب خودمو از اون پست استخراج کنم . البته مطلبش مفید بود
حالا برای اینکه سوالم رو واضح تر بیان کنم نمونه خودمو آپدیت و پیوست کردم
ببینید برای ثبت تک تک رکوردها تو جدول payment مشکلی ندارم . مشکل اینجاست که تو برنامه اصلی داده ها زیاد هستند و خیلی پیش میاد که همه اعضای یک گروه را یکباره بخوایم ثبت کنیم و یکی یکی کلیک کردن نه تنها جالب نیست بلکه درصد خطا رو هم بالا میبره
حالا من میخوام وقتی از کومبو باکس یک گروه رو انتخاب کردم و داده های فرم فیلتر شد با کلیک بر روی کلید ثبت برای اعضای این گروه تمام رکوردهای باقیمانده در فرم (که در واقع گروه انتخاب شده می باشند ) در جدول payment وارد شود .

کار فرما به همینم راضیه و حرفی نداره . ولی من فک کنم راهی باشه . ممنون میشم اگه روی نمونه خودم توضیح بدین .
بازم منون
سلام
درفایل پیوست در فرم afradCopy موارد مورد نظر رو انتخاب و کلید انتقال رو بزنید . احتمالا مورد نظرتان همین است

naderbahri
جمعه 18 اردیبهشت 1394, 15:01 عصر
دقیقا همینه خیلی خیلی لطف کردین ممنون:تشویق: