PDA

View Full Version : فرم هاي read only و ..

samsami25
سه شنبه 15 اردیبهشت 1394, 20:15 عصر
سوال:
من یک فرم ایجاد کرده ام که بوسیله دکمه باز شده data mode به حالت read only قرار گرفته و فرم فقط خواندنی باز می شود. اما احتیاج دارم که در فرم باز شده با زدن دکمه New فرم به حالت Edit یا Add رفته و رکورد جدید را دریافت کند. و سپس بعد از ذخیره به حالت read only برگردد.
چطور باید این کار را انجام بدم؟؟؟؟

ممنون اگه باز هم راهنمایی کنید.130916

tanha50
سه شنبه 15 اردیبهشت 1394, 21:18 عصر
دوست عزیز
با سلام واحترام فایلتون رو اصلاح کردم ببین چطوره
یا علی

mohsen1393
چهارشنبه 16 اردیبهشت 1394, 08:31 صبح
سوال:
من یک فرم ایجاد کرده ام که بوسیله دکمه باز شده data mode به حالت read only قرار گرفته و فرم فقط خواندنی باز می شود. اما احتیاج دارم که در فرم باز شده با زدن دکمه New فرم به حالت Edit یا Add رفته و رکورد جدید را دریافت کند. و سپس بعد از ذخیره به حالت read only برگردد.
چطور باید این کار را انجام بدم؟؟؟؟

ممنون اگه باز هم راهنمایی کنید.130916

سلام شما میتونی اشیاء روی فرم رو Lock کنی تا عملا فرم غیر قابل ویرایش بشه.بعد در دکمه New Record تعریف کنی تا اشیاء lock شده فعال بشن و فرم آماده پذیرش اطلاعات بشه.

samsami25
یک شنبه 20 اردیبهشت 1394, 00:50 صبح
با سلام

دوستان عزيز من ميخواهم از يك فرم ركوردي را به يك فايل اكسل منتقل كنم كه درست توي سل مورد نظر قرار بگيره اما متاسفانه براي ارتباط با اكسس پيام خطا ميده چيكار كنم؟؟؟؟

مشكل كجاست؟؟؟

131060

mohsen1393
جمعه 25 اردیبهشت 1394, 18:14 عصر
با سلام

دوستان عزيز من ميخواهم از يك فرم ركوردي را به يك فايل اكسل منتقل كنم كه درست توي سل مورد نظر قرار بگيره اما متاسفانه براي ارتباط با اكسس پيام خطا ميده چيكار كنم؟؟؟؟

مشكل كجاست؟؟؟

131060

دقیقأ منظورت از سل مورد نظر چیه؟
شما به راحتی میتونی از اکسل هر کوئری یا جدولی رو داخل اکسل ایمپورت کنی و با انجام تنظیمات هر چند وقت یکبار اطلاعات به شکل خودکار رفرش بشه و از اکسس به اکسل انتقال پیدا کنه.

samsami25
دوشنبه 28 اردیبهشت 1394, 20:50 عصر
دوستان لطفا اگر کسی اطلاع دارد کمک کند

من اصل فایل رو گذاشتم، مشکلم این است که می خواهم از یک فرم اکسس یکسری اطلاعات را به یک اکسل و سل هایی مشخص ارسال کنم اما مشکل این است که پیام خطا در باز کردن اکسل دریافت می کنم مشکل چیست؟؟؟