PDA

View Full Version : باز شدن خودکار فرم

hhoura2006
دوشنبه 19 تیر 1385, 15:48 عصر
کی می دونه چطوری میشه یه فرم رو تو اکسس تنظیم کرد تا با باز کردن برنامه اون فرم به طور اتوماتیک و به صورت پیش فرض باز بشه ؟:متفکر:

pouyanjr
دوشنبه 19 تیر 1385, 16:05 عصر
سلام
برو تو منو tools و در startup ودر خانه display form/page اسم فرم مربوطه را انتخاب کن.

yadegar
سه شنبه 10 مرداد 1385, 22:10 عصر
:چشمک: یا اینکه یه ماکرو با نام autoexecبسازی و در اون با گزینهopenform فرم مورد نظرت رو صدا بزنی

hosseinh46
چهارشنبه 20 شهریور 1387, 17:23 عصر
منم دنبال اين برنامه "باز شدن خودکار فرم" منتها نه به اين صورت بلكه يك فرم در يك ديتابيس درست كرده و مطلبي را در آن ثبت كرده و با دستور Find براساس تاريخ همان روز بدون اينكه فرمي را باز كنم مثل برنامه ويندوز پارسا 2001 پيغام تبريك مياره اون كار انجام بده ممنون ميشم كد دقيقشو بذاريد

مهدی قربانی
چهارشنبه 20 شهریور 1387, 18:16 عصر
منم دنبال اين برنامه "باز شدن خودکار فرم" منتها نه به اين صورت بلكه يك فرم در يك ديتابيس درست كرده و مطلبي را در آن ثبت كرده و با دستور Find براساس تاريخ همان روز بدون اينكه فرمي را باز كنم مثل برنامه ويندوز پارسا 2001 پيغام تبريك مياره اون كار انجام بده ممنون ميشم كد دقيقشو بذاريد

سلام
دوست عزيز منظور شما اينه كه جدولي داشته باشيد حاوي مطالب مناسبتي و هر روزي كه برنامه باز ميشه در صورت مصادف بودن اون تاريخ با مناسبتي خاص پيغام يا فرمي حاوي پيغام مرتبط رو نمايش بده ؟

hosseinh46
شنبه 30 شهریور 1387, 16:54 عصر
دقيقاً هميني كه مي‌گي ولي نه اينكه خودم برنامه رو باز كنم خودش سر تاريخ معينش برسه بازبشه
اگه با ويندوز پارسا99 يا 2001 كار كردي روز عيد كه مي‌رسه يكه عكس تبريك براي سال تحويل نشون مي‌ده
آيا سورسي هست يا نه؟ _ ممكن چند تا اطلاعات تو يك روز داريم چكار كنم كه همه رو تو اون روز نشون
بده

مهدی قربانی
یک شنبه 31 شهریور 1387, 11:09 صبح
سلام
دوست عزيز در نمونه ضميمه شده جدولي حاوي چند مناسبت ايجاد شده و در رخداد On Open فرم مناسبت هم كدهاي لازم براي استخراج مناسبتها از جدول مربوطه نوشته شده كه اگر مناسبتي متقارن با تاريخ جاري شمسي موجود باشه بوسيله پيغام مناسبت مذكور رو نمايش ميده .

bahmanpaygah
شنبه 01 مهر 1396, 12:38 عصر
سلام دوستان در اکسس 2010 یه فرم درست کردم که میخوام جدا از اکسس تو یه پنجره جدید باز باشه ماکرو هم استفاده کردم نشد اگه میشه راهنمایی کنید ....

Mehr@ban
یک شنبه 02 مهر 1396, 02:57 صبح
سلام

منظورت از جدا از اکسس چیه؟