PDA

View Full Version : تایید بازدید بر اساس فعالیت

profosor
شنبه 19 اردیبهشت 1394, 19:44 عصر
با عرض سلام و خسته نباشید من یه سوال داشتم و اگر کسی میتونه این سوال من رو انجام بده رایگان یا هزینه ای من خوشحال میشم با من در ارتباط باشند با تشکر

توضیحات لازم اینگونه هست ---وقتی سایتی میخواد بازدید یه صفحه رو بالا ببره کاربر رو هدایت میکنه به اون صفحه مورد نظر و براش طوری صفحه رو طراحی میکنه که بعد از چند ثاینه یه امتیازی بابت اون تبلیغی که مشاهده کرده به حسابش اضافه میشه
حالا من میخوام بجای اینکه این تاییدیه بر اساس زمان باشه بر اسا فعالیت در اون سایت مورد نظر باشه
مثلا بجای اینکه چند ثانیه صبر کنه تبلیغ تایید بشه کاربر بیاد توی اون سایتی که داره توی اون صفحه داره نمایش داده میشه فعالیت کنه روی یه سری جاهای که براش تعیین میکنیم کلیک کنه بعد از کلیک اون تبلیغ براش تایید و امتیاز به حسابش منظور بشه
این رو هم مد نظر داشته باشید سایت های که قراره توی این صفحه جهت نمایش قرار داده شدن ما هیچ گونه دست رسی به ان داریم و سایت های دیگران هستند و نمیتونیم از طریق اون ها این تاییدیه ها رو انجام بدیم

حالا من از چند تا برنامه نویس که پرسیدم میگن چنین چیزی امکان ناپذیره اگر هم امکان پذیر باشه حداقل باید دست رسی به اون سایت داشته باشیم

Keramatifar
یک شنبه 20 اردیبهشت 1394, 08:41 صبح
دوست عزیز
همانطور که هیچ غیر ممکنی وجود نداره، برای اینکار هم راهکارهای بخصوصی است
متاسفانه برخی از دوستان و همکاران بجای استفاده از نمی دانم از نمی شود و امکانپذیر نیست استفاده می کنند
اما این مساله شما هم بصورت سوال در یک تاپیک حل نمیشه
بهتره بصورت آگهی در بخش اعلام پروژه های سایت افدام نمایید

MMSHFE
یک شنبه 20 اردیبهشت 1394, 09:05 صبح
یکی از راهکارها که البته منسوخ شده، استفاده از iframe هست که به شما اجازه دسترسی به DOM سایت مربوطه رو میده ولی همونطور که گفتم، منسوخ شده و ازطرفی خیلی از سایتها جلوی بازشدن خودشون بصورت iframe رو برای جلوگیری از حملاتی مثل XSS و... میگیرن. همونطور که جناب کرامتی فر گفتن، بهرحال برای این موضوع راهکارهایی هست و برای برنامه نویس واقعی، غیرممکن وجود نداره.

us1234
یک شنبه 20 اردیبهشت 1394, 09:35 صبح
در سایت مقصد باید یک فایل جاوا اسکریپت لود کنید که فعالیت های مثل حرکت موس ، مکان x , y موس یا کلیک های کاربر را بر اساس کوکی شناسایی کند و به مبدا با ajax ارسال کند.
البته باید چک کنید که آدرس سایت مقصد درست باشه و در یک صفحه جعلی این کار ها انجام نشده باشد .

profosor
یک شنبه 20 اردیبهشت 1394, 15:24 عصر
ممنونم از جواب دهي ميدران عزيز دوست عزيز متسفانه امكان دست رسي به سايت هاي مورد نظر رو متسفانه نداريم
خوب كفتم اكر كسي بتونه انجام بده همينجا اعلام كنم كه انجام بدن و هزينه ان را نيز دريافت كنن براي همين اينجا اعلام كردم

MMSHFE
یک شنبه 20 اردیبهشت 1394, 19:34 عصر
برای درخواست انجام کار، از سایتهای برون سپاری مثل پونیشا و... استفاده کنید.