PDA

View Full Version : چاپ با فارسی ساز سایه

p_plusplus
سه شنبه 20 تیر 1385, 18:16 عصر
با سلام و خسته نباشید.
من یه برنامه فاکس پرو نوشتم که با فارسی ساز Sayeh کار می کنه و یک سری اطلاعات رو داخل یه فایل نوشته و اون رو چاپ می کنه. حالا می خوام این اطلاعات رو روی کارت های مقوایی به اندازه A6 چاپ کنم.پرینتر ال کیو 2170 رو با توابع خود فارسی ساز Sayeh فارسی کردم اما چون کاغذ من کارتی ضخیم تر از کاغذهای معمولی است و اندازه آن هم کوچک است نمی توانم از این پرینتر استفاده کنم. راه حلی که به ذهن خودم می رسده استفاده از پرینتر های بانکی است (پرفراژ) که نمی دونم آیا فارسی ساز Sayeh روی آن کار می کند یا نه؟ لطفا" اگر کسی نظر یا راه حلی داره بگه.
ممنون

مرد مباح
چهارشنبه 11 مرداد 1385, 16:07 عصر
باید بگردی.
تقریبا همه پرینترها فارسی ساز خودشون رو دارند ولی بعضیها سخت پیدا میشه.
البته معمولترین اونا LQLSET,LQDSET,FLQ هستند.

pi_plusplus
شنبه 29 مهر 1385, 08:24 صبح
الو من می خوام با LQ 2170 از یک فایل که با سایه فارسی شده توی داس پرینت بگیرم. خود سایه چند تا تابع برای اینکار داره اما نمی دونم ترتیب و طرز استفاده شون چطوریه؟ کسی نیست کمکم کنه؟ خیلی فوریه.

kia1349
شنبه 29 مهر 1385, 08:52 صبح
دوست من . اجباری در جواب فوری به سوال شما نیست سعی کنید از فروشندگان و نمایندگیهای فروش این نوع پرینتر ها سوال کنید.ضمنا دوران داس تقریبا 7 یا 8 سالی هست که سر اومده

rezaTavak
شنبه 29 مهر 1385, 11:22 صبح
همراه قفل سایه یک کتابچه است که در مورد تابعهای اون توضیح داده است.

اما اگر فایل شما DBF است میتوانید با مبدلهای مختلف به ویندوز تبدیل کنید و چاپ کنید.

houshang_mo
پنج شنبه 19 دی 1392, 21:09 عصر
با سلام لطف میکنید فارسی ساز سایه(چاپگرسوزنی) را که دارید برای من ایمیل کنید یا با من تماس بگیرید ممنون
09183399076 مومنه hooshang_momene@yahoo.com