PDA

View Full Version : سوال: سوال در مورد url مورد استفاده در برنامه

میلاد علوی
یک شنبه 20 اردیبهشت 1394, 14:44 عصر
سلام دوستان من سه تا سوال داشتم
سوال اولم اینه که من تو نرم افزارم به آدرسی وصل میشم که نمی خوام کاربر متوجه بشه به کجا وصل می شم حال من این ادرس رو توی سورس نرم افزارم گذاشتم آیا کاربرا می تونن بفهمن من به کجا وصل شدم حتی با استفاده از نرم افزار های کمکی ؟

سوال دومم اینه که من وقتی صفحه رو توی وب بروزرم سرچ می کنم کرسر ماوسم به حالت ساعت شنی در میاد و نمی خوام اینطوری بشه راهی هست آایا ؟

سوال سومم هم اینه که : من توی فرمم آدرس سایت رو می خوام هر یک ثانیه رفرش کنم و یک تایمر برای اینکار گذاشتم حالا وقتی فرمم رو ریساز می کنم یا جابجا می کنم اگر تایمر فرمم کار بیوفته عملیات جابجایی یا ریسایز کنسل میشه !! DOEVENTS هم که گذاشتم جواب نداد تو رو خدا کمک کنید

meys34
یک شنبه 20 اردیبهشت 1394, 16:18 عصر
سلام

سوال اول:

تا اونجایی که من میدونم هر نرم افزاری که به نت وصل بشه رو میشه لینکشو بدست آورد...
حتی نیاز به هک کردن نرم افزار هم نیست...

خودم با Fiddler4 کار کردم راحت لینک میده... تست کنید

حتی این هم نباشه به قول vbhamed با firewall آنتی ویروس ها میشه لینک رو در آورد...

حالا به چه روشی بشه دورش زد من بلد نیستم...

سوال دوم:

بهتره به کمک Subclassing نگذارید وب براوزر آیکن موس رو عوض کنه...

ولی اگه حوصله اش رو نداشتید:

Private Sub Command1_Click()
WebBrowser1.Silent = True
WebBrowser1.Navigate "barnamenevis.org"
End Sub

Private Sub WebBrowser1_StatusTextChange(ByVal Text As String)
Screen.MousePointer = vbArrow
End Sub

سوال سوم:
در واقع این کار شما اشتباهه... چون در هر بار رفرش Webbrowser مجدد لود میشه و باعث لگ در برنامه تون میشه...

استفاده از WebBrowser1.Refresh کمک میکنه ولی بهتره که از VBScript یا JavaScript استفاده کنید...

یا حتی یه کمک Microsoft.XMLHTTP اطلاعاتی که لازمه رفرش بشه رو بگیرید و خودتون به سایت اضافه کنید...

http://barnamenevis.org/showthread.php?486662-%D8%A8%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-http-%D8%A8%D8%A7-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%B3%D8%A7%DA%A9&p=2181226&viewfull=1#post2181226

کلا تو این قسمت دستتون بازه و تقریبا هر کاری که بخواید میشه انجام داد...

تنها نکته ای که هست معمولا سایت ها خیلی بیشتر از یک ثانیه طول میکشن که لود بشن...