PDA

View Full Version : سوال: asp.net و php (تبدیل یه خط کد)

jalil_m
یک شنبه 20 اردیبهشت 1394, 16:46 عصر
سلام
برای اسکریپت درگاه اختصاصی سیباپال داشتم کدهای نمونه php رو به asp.net تبدیل میکردم که یه جا به مشکل خوردم.
کدهای متدهای requestpayment رو نوشتم و به صفحه بانک میره.در برگشت مشکل با متد verification هست که 5 تا پارامتر میخواد
API
au
amoumt
order_id
و پنجمی کدی هست که از طرف بانک ارسال میشه.در php این کد رو اینجوری میخونه ظاهرا : $_POST + $_GET
اما در asp.net نمیدونم معادلش چی میشه.
ضمنا اینم بگم که وقتی دیباگ میکنم و چک میکنم Querystring خالی هست و پارامترهایی که با post فرستاده میشن هم چیزی به اسم Bank_return نداره(طبق مستنداتش باید این رو پیدا کنم و به متد اضافه کنم)
اینم کد php مستندات خود سیباپال

<?phprequire_once dirname(__FILE__).'/sibapal.php';
$pin = 'sibapin123'; // sibapal gateway pin$amount = 1000; // tooman$order_id = 1; // dont use random!!$au = '...'; // geted from database . select au from tbl where id=1
$bank_return = $_POST + $_GET;
$res = verify($pin,$amount,$au,$order_id,$bank_return);if (empty($res)){ echo "Error in connected to server";}elseif($res['result']==1){ echo "پيگيري بانک ". $res['bank_au'];}else{ echo '<meta charset=utf-8><pre>'; $res = array_map('urldecode',$res); print_r($res);}

ممنون میشم کمک کنید

jalil_m
دوشنبه 21 اردیبهشت 1394, 11:39 صبح
چرا کسی نیست جواب بده
اگر کسی میتونه لطفا کمک کنه

mammad_kami
دوشنبه 21 اردیبهشت 1394, 12:16 عصر
چرا کسی نیست جواب بده
اگر کسی میتونه لطفا کمک کنه

سلام
دوست عزیز جواب شما رو باید یه کسی بده که هم php بلد باشه هم asp .net خود من شخصا کد php شما رو نفهمیدم که بخوام کمک کنم!:بامزه: