PDA

View Full Version : مشکل هنگام اتچ شدن دیتایس+ورژن اس کیو ال

esikley
یک شنبه 20 اردیبهشت 1394, 22:39 عصر
سلام خدمت دوستان عزیز بنده هنگامی ک ی فایل دیتابیس رو از یکی از دوستانم گرفتم و میخواستم رو سیستم خودم با اس کیو ال 2012 باز کنم اتچ کنم پیغام میده ک ورژن دیتابیس با اس کیو ال با هم متفاوت و نمیتونه فایل رو اتچ کنه اینم متن ارور

TITLE: Microsoft SQL Server Management Studio------------------------------
Attach database failed for Server 'WIN-C7V4MC81TKO'. (Microsoft.SqlServer.Smo)
For help, click: http://go.microsoft.com/fwlink?ProdName=Microsoft+SQL+Server&ProdVer=11.0.2100.60+((SQL11_RTM).120210-1846+)&EvtSrc=Microsoft.SqlServer.Management.Smo.Exceptio nTemplates.FailedOperationExceptionText&EvtID=Attach+database+Server&LinkId=20476
------------------------------ADDITIONAL INFORMATION:
An exception occurred while executing a Transact-SQL statement or batch. (Microsoft.SqlServer.ConnectionInfo)
------------------------------
Database 'amirkabir2a' cannot be upgraded because its non-release version (539) is not supported by this version of SQL Server. You cannot open a database that is incompatible with this version of sqlservr.exe. You must re-create the database.Could not open new database 'amirkabir2a'. CREATE DATABASE is aborted. (Microsoft SQL Server, Error: 950)
For help, click: http://go.microsoft.com/fwlink?ProdName=Microsoft%20SQL%20Server&EvtSrc=MSSQLServer&EvtID=950&LinkId=20476
------------------------------BUTTONS:
OK------------------------------

منتظر راهنمایی دوستان عزیز هستم

esikley
سه شنبه 22 اردیبهشت 1394, 09:41 صبح
دوستان عزیز منتظر نظر های گرم شما هستم:لبخند::لبخندساده:

pezhvakco
سه شنبه 22 اردیبهشت 1394, 18:14 عصر
اگر اشتباه نکرده باشم :
539 به SQL 2000 برمیگرده
به خاطر تغییرات زیادی که برنامه SQL داشته، مستقیم نمیتونه داده های تبدیل کنه
برای این کار می تونید یه نسخه واسط داشته باشیند (مانند 2008R2) و ابتدا به این نسخه سپس به نسخه 2012 تبدیل کنید تا شاید به خواسته خودتون برسیند .

esikley
جمعه 25 اردیبهشت 1394, 14:46 عصر
ممنون از شما ک پاسخ دادید چون حجم این برنامه ی خورده زیاد بود دانلود نکردم چون دودل بودم و حدس میزدم ولی مطمئن نبودم ممنون از اینکه پاسخ دادید بنظرم همین دلیل باشه تست میکنم نتیجه رو همینجا میگم