PDA

View Full Version : حرفه ای: گالری تصویر حرفه ای

adineh67
دوشنبه 21 اردیبهشت 1394, 04:12 صبح
سلام به همگی
دوستان من احتیاج به یه گالری تصویر برای مدیریت اسناد اسکن شده دارم
این اسناد میتونن تو سایزای مختلف باشن و همه یه اندازه نیستن،میخوام وقتی کاربر غلتک روی موس رو حرکت میده اسناد زوم شن
زیاد سرچ زدم و چیزایی که با جی کوئری کار شدنو دیدم ولی اون چیزی که میخوام نبودن،ممنون میشم اگه نمونه ی آماده ای دارید در اختیارم قرار بدین

BookWorm
دوشنبه 21 اردیبهشت 1394, 11:16 صبح
با سلام
دوست عزيز ميتوني از بازار Seadragon از كامپوننت AjaxControlToolkit كه محصول خود ماكروسافت هست استفاده كني. توي ورژن 4.0 هست.

adineh67
سه شنبه 22 اردیبهشت 1394, 19:50 عصر
ممنونم از راهنماییتون اما دوست عزیز من میخوام عمل زوم روی تعداد نامحدودی عکس صورت بگیره نه فقط یه دونه عکس
در کل یه چیزی شبیه این شکل میخوام
131167
فرضا من یه پوشه حاوی چند تا عکس با سایزای متفاوت دارم که میخوام تموم اون عکسارو تو برنامه نشون بدم میخوام از یه چیزی استفاده کنم که وقتی پوشه انتخاب شد خود برنامه خودکار محتوای پوشه رو شبیه تصویر بالا نمایش بده یعنی عکسارو مرتب بچینه و وقتی غلتک روی موس رو حرکت میدم زوم بشه رو مرکز صفحه

نمونه ی کارشدشو دیدم اما نمیدونم با چی کار شده اگه دوستان لطف کنن یه راهنمایی کوچیک کنن ممنون میشم،میخوام بدونم با چه چیزی این مورد قابل انجام هست

BookWorm
یک شنبه 10 خرداد 1394, 10:56 صبح
سلام دوست عزيز
شما ميتوني بصورت dynamic اين كنترل را همراه با عكست در فرم بصورت runtime بسازي. و براي چيدمان عكسها هم سري به JqureyUI بزن احتمالا در قسمت sort كمكت ميكنه.