PDA

View Full Version : گفتگو: روشی نوین در یادگیری اکسس (گردآوری مطالب با ارزش این سایت و سایتهای دیگر )

naderbahri
دوشنبه 21 اردیبهشت 1394, 13:05 عصر
با سلام و احترام خدمت دوستان و اساتید گرامی
بنده یه ایده ای دارم که تا 70 الی 80 درصد هم اجراییش کردم می خواستم از کاربران محترم این سایت هم نظرسنجی داشته باشیم .

اول بگم که باعث افتخارم هست که عنوان کنم 90 درصد مطالبی که بنده از اکسس یاد گرفتم به کمک اعضای همین سایت برنامه نویس بوده و بقیه هم سایتهای خارجی .

حاصل این چند سال آشنایی با اکسس و دنبال کردن حرفه ای اون نرم افزاری شده که در ادامه میخوام معرفی کنم و شما هم اگر لطف کنید و نظرات خودتون رو بگید ممنون میشم .

روش کار بسته آموزشی Digiday-Access
نرم افزار از حدود 200 پرسش و پاسخ اساسی و کاربردی در مورد اکسس تشکیل شده که در دو گروه جداول و کوئری ها و همچنین فرمها و گزارشات تقسیم بندی شده است . در کنار این پرسش و پاسخها نزدیک به 100 نمونه کد وجود دارد تا بهتر با پاسخها ارتباط برقرار کنید و از روند عملیاتی آن بهره ببرید.
همچنین پروژه های کامل و آماده ارائه نیز در نرم افزار گنجانده شده است که می توان گفت بهترین روش برای یادگیری مشاهده ساختار برنامه های کد باز هستند . یکی از نقاط قوت نرم افزار این است که بخشی در آن در نظر گرفته شده که شما در صورتی که به پاسخ خود نرسیدید می توانید پرسش خود را برای ما ارسال کنید تا در کوتاهترین زمان ممکن پاسخ آن را دریافت نمائید . چنان چه پرسش شما تکراری نبوده و از ارزش معقولی برخوردار باشد در آپدیتها گنجانده خواهد شد.

کلا نرم افزار از دو تا فرم تشکیل شده یکی تو عکس مشخصه و اون یکی هم برای ارسال شوال هست .
حالا اگه دوستان پیشنهادی برای بهتر شدنش دارن ممنون میشم مطرح کنن.

فکر میکنم برای افراد مبتدی و متوسط خوب باشه .
131113

آدرس مطلب تو سایت خودم

http://goo.gl/pG6Axh

abdoreza57
دوشنبه 21 اردیبهشت 1394, 17:25 عصر
ُسلام

دوست خوبم این تالار محلی برای یادگیری به صورت رایگان هست
نمیدونم تبلیغ محصولات شما توسط این بخش چرا مجاز شناخته شده !!!

در هر صورت بهتر بود لااقل یه کار که به صورت رایگان ارایه کردید قرار میدادید داخل این برنامه اقدام به تبلیغ میکردید
این یه ترقند هست که مدیر هم نمیتونه ایراد بگیره
:قهقهه::تشویق:

naderbahri
دوشنبه 21 اردیبهشت 1394, 19:29 عصر
ُسلام

دوست خوبم این تالار محلی برای یادگیری به صورت رایگان هست
نمیدونم تبلیغ محصولات شما توسط این بخش چرا مجاز شناخته شده !!!

در هر صورت بهتر بود لااقل یه کار که به صورت رایگان ارایه کردید قرار میدادید داخل این برنامه اقدام به تبلیغ میکردید
این یه ترقند هست که مدیر هم نمیتونه ایراد بگیره
:قهقهه::تشویق:

حق با شماست . مطالب رایگان هم کم نذاشتم .

ولی چه خوب می شد به همراه انتقاد به جایی که داشتی یه نظری هم میدادی :لبخندساده:

بهمن1345
سه شنبه 07 دی 1395, 12:47 عصر
سلام کاش میشود حداقل سوالات رو کامل دید(بدون دیدن جوابها) که اگر سوالمان بین سوالات بود مطلب را خریداری

hamid317
پنج شنبه 09 دی 1395, 14:47 عصر
سلام
خوبه خودتون میگیند 90 درصد مطالب را از این سایت یاد گرفتیند
حالا برنامه ها را با قیمت نه چندان عادلانه در سایت خودتان به فروش میذاریند
خوبه- جهت اطلاع تون بگم برنامه انباداری شما توسط شخص دیگری داره با تصف قیمت درتلگرام به فروش میرسه