PDA

View Full Version : پیدا کردن دیتابیس ساخته شده در ویژوال استودیو

hsdnhd
سه شنبه 22 اردیبهشت 1394, 09:54 صبح
باسلام
من یک دیتابیس و نرم افزار در ویژوال استودیو ساختم الان میخوام بدونم این دیتابیس من کجا ذخیره شده چیکارش کنم که روی سیستم های دیگه هم جواب بده و ارور نده؟
نمیدونم چی رو باید جستجو کنم تا پیدا کنم هرچقدر گشتم چیزی یپدا نکردم.
ممنون

parvizwpf
سه شنبه 22 اردیبهشت 1394, 11:38 صبح
یعنی چی یعنی مسیرشون رو فراموش کرده اید؟ وقتی از خود ویژوال میسازید باید برید مسیری که دیتاهای اس کیو ال نگهداری میشه یا معمولا کنار پروژه بصورت فایل دخیره میشه

hsdnhd
چهارشنبه 23 اردیبهشت 1394, 15:57 عصر
یعنی چی یعنی مسیرشون رو فراموش کرده اید؟ وقتی از خود ویژوال میسازید باید برید مسیری که دیتاهای اس کیو ال نگهداری میشه یا معمولا کنار پروژه بصورت فایل دخیره میشه
خب نمیدونم الان دیتابیس من کجاست که بتونم کپی کنم با پروژه ببرم روی یک سیستم دیگه.واینکه با ویژوال استودیو ساختم اما کنار اون پروژه نیست همشو گشتم.

mrcoder01
چهارشنبه 23 اردیبهشت 1394, 16:31 عصر
فکر کنم این کارو باید انجام بدی:
منو server explorer برو تو قسمت کانکشن هاد. اونجا دیتابیسی که ساختی رو انتخاب کن بعد
همینطور که انتخابش کردی برو تو پروپرتیس اونجا مشخصاتش وجود داره

بیتا حکمت
چهارشنبه 23 اردیبهشت 1394, 16:35 عصر
پوشه Debug پروژه اتون رو چک کنید .

pouria_bayat
چهارشنبه 23 اردیبهشت 1394, 18:55 عصر
خب نمیدونم الان دیتابیس من کجاست که بتونم کپی کنم با پروژه ببرم روی یک سیستم دیگه.واینکه با ویژوال استودیو ساختم اما کنار اون پروژه نیست همشو گشتم.

http://www.dbi-services.com/index.php/blog/entry/sql-server-how-to-find-default-data-path

aidivandi
پنج شنبه 24 اردیبهشت 1394, 18:44 عصر
ببینم اسم دیتابیس رو که بلدی یه سرچ بزن بعد پیداش کردی یه کپی بزار توی پوشه debug برنامت.بعد در کانکش استرینگ بجای ادرس کامل دیتابیس از دستور زیر استفاده کن تا اگه روی سیستم دیگه و روی یه درایو دیکه برنامه رو اجرا کردی خطا نده.
دستور application.startupath+@"\نام دیتابس"