PDA

View Full Version : سوال: نمایش اطلاعات دو سطر مختلف در یه سطر جدول

zahra6377
چهارشنبه 23 اردیبهشت 1394, 10:33 صبح
سلام دوستان

میخوام اطلاعاتو از دیتابیس بخونم و توی یه جدول نشون بدم دارم از pdo استفاده میکنم یه فیلد از جدولمو میخوام نمایش بدم و میخوام توی صفحه توی یه جدول با دو ستون هر ستون اطلاعات یک سطر از دیتابیس نمایش بدم اما هر طوری فکر میکنم نمیدونم چطور بنویسم گیر کردم ،این کد من مشکل داره؟

<?php $sql="SELECT * FROM `nursing_service`"; $result=$connect->prepare($sql); $query=$result->execute(); $rows=$result->fetch(PDO::FETCH_ASSOC); $count = $result->rowCount(); $i=1; ?> <table class="table"> <tr> <th>خدمات پرستاری</th> </tr> <?php while($i<=$count) { ?> <tr> <td><?php echo $rows[$i]['title'] ?></td> <?php $i+=1; ?> <td><?php echo $rows[$i]['title']?></td> </tr> <?php $i++; } ?> </table>

متشکرم
یکی از دوستان این لینک رو بهم دادن اما چیزی که میخوام پیداش نمیکنم
http://php.net/manual/en/pdostatement.fetch.php

mojooriass
چهارشنبه 23 اردیبهشت 1394, 16:36 عصر
سلام دوستان

میخوام اطلاعاتو از دیتابیس بخونم و توی یه جدول نشون بدم دارم از pdo استفاده میکنم یه فیلد از جدولمو میخوام نمایش بدم و میخوام توی صفحه توی یه جدول با دو ستون هر ستون اطلاعات یک سطر از دیتابیس نمایش بدم اما هر طوری فکر میکنم نمیدونم چطور بنویسم گیر کردم ،این کد من مشکل داره؟

<?php $sql="SELECT * FROM `nursing_service`"; $result=$connect->prepare($sql); $query=$result->execute(); $rows=$result->fetch(PDO::FETCH_ASSOC); $count = $result->rowCount(); $i=1; ?> <table class="table"> <tr> <th>خدمات پرستاری</th> </tr> <?php while($i<=$count) { ?> <tr> <td><?php echo $rows[$i]['title'] ?></td> <?php $i+=1; ?> <td><?php echo $rows[$i]['title']?></td> </tr> <?php $i++; } ?> </table>

متشکرم
یکی از دوستان این لینک رو بهم دادن اما چیزی که میخوام پیداش نمیکنم
http://php.net/manual/en/pdostatement.fetch.php
تا مرحله

$query=$result->execute();

کافیه بقه کد ها را پاک کنید و از یه حلقه foreach استفاده کنید مانند زیر:

foreach($query as $res){//ریختن اطلاعات داخل یک ارایه با نام $res
?>//بستن php برای وارد کردن اطلاعات html
<table>
<tr>
<td>نام<td>
<td>نام خواندگی</td>
<td>شماره تلفن</td>
</tr>
<tr>
<td><?php echo $res['fname'] ?></td>//حالا برای دسترسی به هر کدام از ستون ها کافیه نام ستون را در اندیس ارایه قرار بدیم
<td><?php echo $res['lname'] ?></td>
<td><?php echo $res['phone']?></td>
</tr>
</table>
<?php
}
?>