PDA

View Full Version : مشکل در نمایش !

megnatis
چهارشنبه 23 اردیبهشت 1394, 18:01 عصر
سلام خدمت دوستان گلم ببینید من با این کد داده هارو صدا میزنم

<?php
require('config.php');
if (!$dbcon) {
die('Could not connect: ' . mysqli_error());
}
$query = 'SET NAMES utf8';
$dbquery = $dbcon->query($query);

$query = "SELECT * FROM userst";
$result = $dbcon->query($query);

echo "<table border=1 align=center dir=rtl><th>نام و نام خانوادگی</th><th>نام کاربری</th><th>رمز عبور</th><th>دسترسی</th><th>ایمیل</th><th>شماره تلفن</th><th align=center dir=rtl >شماره کارت</th><th align=center dir=rtl>آدرس دفترکار</th>";
while($row=mysqli_fetch_array($result)){

echo
"

<tr class=tr><td align=center dir=rtl width=125 class=cod >" .$row['namec'].'</td>' , " <td align=center dir=rtl width=75 class=tit>" .$row['userc'].' </td> ' , "<td align=center dir=rtl width=75 class=aou>".$row['passc'].' </td> ', "<td align=center dir=rtl width=20 class=pob>" .$row['rolec'].'</td>' , "<td align=center dir=rtl width=125 class=moz>" .$row['emailc'].'</td>' ,"<td align=center dir=rtl width=100 class=moz>" .$row['phonec'].'</td>', "<td align=center dir=rtl width=200 class=moz>" .$row['shabac'].'</td>',"<td align=center dir=rtl width=650 class=moz>" .$row['adresc'].'</td>', "</td></tr>

";

}
echo "</table>";
mysqli_close($dbcon);

?>

و با این کد میریزمشون توی جدولی که دارم!

<div><table width="350" border="2" cellspacing="1" cellpadding="1" dir="ltr" >
<caption>
لیست
</caption>
<?php
include('../Cmd/dbusers.php');
?>
<tbody>
</tbody>
</table>

<br />

</div>

حالا میخوام جوری باشه که توی یک table دیگه وقتی کاربر روی اون سطر کلیک میکنه به نمایش در بیاد و بتونه اون و تغییر بده.
باید چیکار کنم؟

<div dir="ltr"><table width="350" border="2" cellspacing="1" cellpadding="1" dir="ltr" >
<caption>
تغییر در کاربران
</caption>
<th >آدرس </th><th>شماره کارت</th><th>تلفن</th><th>ایمیل</th><th>دسترسی</th><th>رمز عبور</th><th>نام کاربری</th><th>نام خانوادگی</th>
<tr><td>****</td><td>****</td><td>****</td><td>****</td><td>****</td><td>****</td><td>****</td><td>****</td></tr>
</table>

کامل تر بگم بیاد جای این ***** ها و نمایش داده بشه

mojooriass
چهارشنبه 23 اردیبهشت 1394, 18:14 عصر
به قطعه کد زیر توجه کنید:

$query = "SELECT * FROM userst";
$result = $dbcon->query($query);
foreach($result as $res){//ریختن اطلاعات داخل یک ارایه با نام $res
?>//بستن php برای وارد کردن اطلاعات html
<table>
<tr>
<td>نام<td>
<td>نام خواندگی</td>
<td>شماره تلفن</td>
</tr>
<tr>
<td><?php echo $res['fname'] ?></td>//حالا برای دسترسی به هر کدام از ستون ها کافیه نام ستون را در اندیس ارایه قرار بدیم
<td><?php echo $res['lname'] ?></td>
<td><?php echo $res['phone']?></td>
</tr>
</table>
<?php
}
?>

m_r_1989
پنج شنبه 24 اردیبهشت 1394, 00:01 صبح
شما چند روش می تونید استفاده کنید هر کدام را می خواین من توضیح بدم
1- شما در یک صفحه دیگه ویرایش می خواهید انجام بدید با استفاده با یک لینک
2- در همان صفحه می خواهید ویرایش کنید ؟؟؟
در ضمن این کد اصلا استاندارد نیست بعدا که فیلد ها زیاد شود در لود شدن به مشکل می خورید از foreach استفاده کنید
و اگر می خواهید کد را در صفحه ای استفاده کنید آن را تبدیل به یک کلاس کنید اگر خواستید من کلاس رو براتون می نویسم و بهتون میدم

megnatis
شنبه 26 اردیبهشت 1394, 17:53 عصر
شما چند روش می تونید استفاده کنید هر کدام را می خواین من توضیح بدم
1- شما در یک صفحه دیگه ویرایش می خواهید انجام بدید با استفاده با یک لینک
2- در همان صفحه می خواهید ویرایش کنید ؟؟؟
در ضمن این کد اصلا استاندارد نیست بعدا که فیلد ها زیاد شود در لود شدن به مشکل می خورید از foreach استفاده کنید
و اگر می خواهید کد را در صفحه ای استفاده کنید آن را تبدیل به یک کلاس کنید اگر خواستید من کلاس رو براتون می نویسم و بهتون میدم

سلام ممنون از شما بله در همون صفحه میخوام ویرایش کنم و برای اینکار یک table دیگه هم در پایین ایجاد کردم .
ممنون میشم راه دوم و همینطور تصحیح کد و بهم بگید.