PDA

View Full Version : راهنمایی در تولید سایت با امکانات ثبت نام، آمار بازدید و...

paul wesley
پنج شنبه 24 اردیبهشت 1394, 19:40 عصر
سلام
من دانش آموز سال سوم رشته کامپیوتر هستم و در درس بسته های نرم افزاری که همون php رو درس میدن مشکلی دارم.
مشکلم اینکه معلم ما برای پروژه ی پایانی گفته باید یک سایت با 5 یا 6 صفحه و با امکاناتی مثل امار،ورود،ثبت نام،ارسال نظر بنویسید.
حالا من باید چجوری درس کنم؟!
اول باید یک قالب دانلود کنم؟!
لطفا یکی سیر تا پیاز برام توضیح بده. Tank you

vahidqara
پنج شنبه 24 اردیبهشت 1394, 20:44 عصر
درود.. خب به هر حال یکسری آموزش هارو استاد شما داده..
حتما یک سایت نیاز به قالب داره..
البته قالب آماده وجود داره که کارتو آسون تر میکنه و جستجو کن برای آموزش PHP که زیاد هست.. بعدا دستت میاد چیکار کنی :لبخندساده:

amir.m9821
پنج شنبه 24 اردیبهشت 1394, 21:37 عصر
به نظر من بهتره اول چار چوب کلی کارت رو در نظر بگیری ، مثلا ببینی دقیقا چه امکاناتی میخای بزاری ، چقد وقت داری تا چ حدی قراره از پایگاه داده استفاده کنی و... با مشخص کردن این اصول می تونی بفهمی دقیقا چیکار میخای بکنی (ی مدیریت پروژه ساده )
بعد کافیه ی قالب ساده و دوست داشتنی درست کنی و طبق اون چیزی ک خودت برا خودت تصمیم گرفتی پایگاه داده رو بسازی و شروع کنی و به ایجاد قسمت های مورد نظرت.
به نظر من اول اساس کاری پروژه ت رو ک مشخصی کردی رو ایجاد کن و اگه وقت اضافه اومد و دوست داشتی می تونی بیشتر رو مباحثی مثل CSS نویسی و ... رو پروژه ت کار کنی

m_r_1989
جمعه 25 اردیبهشت 1394, 00:09 صبح
شما اول باید بگید دقیقا چقد از php و زبان های دیگر بلدید که ما راهنمایی کنیم

سرور hp (http://hpserverhome.ir)

paul wesley
جمعه 25 اردیبهشت 1394, 06:49 صبح
مرسی از دوستان بابت پاسخ هاشون
سطح اطلاعات من در رابطه با php در حد یک mysql و من میخوام بدونم که اون سایت رو باید از ریشه خودم طراحی کنم؟

m_r_1989
جمعه 25 اردیبهشت 1394, 23:38 عصر
خوب اگه این اطلاعات رو دارین نخیر شما می تونید یک قالب آماده رو فارسی کنید و از php هم برای مدیریت استفاده کنید و اینکه شما می توانید با سرچ کردن نمونه کد ها و یا پروژه های خیلی زیادی هست که دانشجویان آماده کردن برای دانلود گذاشتن شما آن ها را دانلود با کمی تغییر می تونید ارائه بدید

mrcoder01
سه شنبه 29 اردیبهشت 1394, 23:38 عصر
سلام
بستگی به خودتون و استادتون داره

اگه زیاد سختگیر نیست روی style و فقط به دنبال php یا سیستم مدیریت محتوا هست
میتونید از قالب های اماده استفاده کنید و فقط php رو روی قالب پیاده کنید

ولی یکبار میبینی نه
بهتون گفته پروژه کامل - اختصاصی حالا دیگه فرق میکنه باید قالب رو خودت بنویسی. که یک قالب ساده نیازمند html-css هست.

از اونجایی که با سمت سرور php - mysql اشنایی داری میتونی به دیتابیس متصل بشی و دستورات رو فراخونی کنید
ولی در کل الان امنیت روش اتصال mysql پایینه دیگه کمتر ازش استفاده میشه روش های دیگه ای که شی گرا هستند از جمله pdo که اشنا تر هست تو بازار امده ولی حالا به شما اینو آموزش دادن ، اینو ازتون میخوان:لبخند: