PDA

View Full Version : گفتگو: نقطه نظرات در رابطه با این سایت

CsharpNevisi
شنبه 26 اردیبهشت 1394, 20:07 عصر
سلام خدمت اساتید .
لطفا نظراتتونو در مورد این پوسته بگید .. !!!
لطفا کسانی که با این پوسته موافق و مخالفند و نظری برای نوشتن ندارند هم کامنت بزارند و یه نظر کلی مثل خوب یا بد بدهند (مهمه که بدونم طرحم چقد موافق و مخالف داره)
فقط دو تا نکته :
1 - لطفا نگید از فونت بی یکان اصلاح شده استفاده کنم (باهاش به یه سری مشکلات خوردم)
2 - هنوز واکنشگرا بودن سایت تکمیل نشده
منتظر نظراتتون هستم
ممنون :قلب:

keiv@n
شنبه 26 اردیبهشت 1394, 20:31 عصر
سلام
نسبت به اینکه شما یه نفر هستید(تیم نیستید) قالب خوبی رو طراحی کردین ، معمولا این طور کارها چندین نفر با چندین تخصص مختلف رو می طلبه ، مثلا برای طراحی قالب و ساختار صفحات نیاز هست تا چند نفر خبره فتوشاپ همکاری کنند و خروجی بدن ، برای طراحی موشن صفحات یک نفر خبره جاوا اسکریپت لازم هست و کد نویسی سایت هم به یه تیم برنامه نویس حرفه ای احتیاج داره ...که خوشبختانه این مسئله تو ایران رعایت میشه !
به نظر من شما انیمیشن سایت رو خوب کار کردین ، این قضیه از روی hover کردن روی تصاویر مشخصه (البته اگر از تم خاصی الگو برداری نکرده باشید)
مشکلی که بنظرم میرسه عدم وجود navigation برای section های صفحه است که بهتره گذاشته بشه...
موفق باشید

CsharpNevisi
شنبه 26 اردیبهشت 1394, 20:40 عصر
برای
navigation ایده خاصی ندارم ... دارم روش کار میکنم فعلا .. !!

hsgpro
شنبه 26 اردیبهشت 1394, 22:35 عصر
سلام
قشنگه من این سبک طراحی Scroll رو خیلی دوست دارم سایت آسیاتک هم قالب قبلیش اینطوری بود که خیلی دوستش داشتم.
به نظرم همه چیز خوبه فقط همون مشکل فونتش که خودتون گفتید نگیم و بهم ریختگی اون بخش بانک ملت ها.