PDA

View Full Version : آپلود همزمان چند عکس **مهم**

sairon123
یک شنبه 27 اردیبهشت 1394, 01:06 صبح
سلام دوستان
می خواستم در مورد آپلود همزمان چند عکس ، اساتید محترم لطف کنن و کمی توضیح بدن...
مثلا من قصد دارم داخل فروشگاه ، همزمان با ثبت محصول عکس های محصول رو هم آپلود کنم ، می خواستم ببینم چطوری میتونم این کار رو انجام بدم ؟
نمیخوام تو تعداد آپلود عکس ها محدودیت باشه ، تقریبا یه چیز شبیه شیپور ، که کاربر در هنگام ثبت آگهی میاد یه سری عکس برای آگهی ثبت میکنه و این عکس ها نمایش داده میشن و امکان حذف عکس هم وجود داره ، بعد از ثبت محصول ، این عکس ها برای محصول مورد نظر ذخیره میشن...
سوال بعدی برای آپلود عکس بهتره که یه جدول جدید ایجاد کرد و نام عکس و id محصول رو توش ذخیره کرد و یا یه فیلد تو همون قسمت محصولات ایجاد کرد و نام عکس ها رو اونجا قرار داد و با استفاده از explode ، عکس ها رو بخونم؟

با تشکر از دوستان عزیز ، ممنون میشم در این مورد راهنمایی کنید

m_r_1989
یک شنبه 27 اردیبهشت 1394, 01:20 صبح
شما یک جدول با نام عکس و id محصول درست کنید عکس ها رو اون جا ذخیره کنید و اون که چند تا عکس آپلود بشه رو می تونید با jquery کار کنید که بتونید چند تا input file رو اضافه کند

sairon123
یک شنبه 27 اردیبهشت 1394, 01:32 صبح
میشه بیشتر در مورد jquery توضیح بدین ؟

به نظر شما اگه تعداد محصولات و عکس ها بالا بره ، باید بریم تو جدول عکس ها ، و عکس های مربوط به اون محصول رو پیدا کنیم ، اینطوری باعث کندی سرعت سایت نمیشه ؟

MMSHFE
دوشنبه 28 اردیبهشت 1394, 10:12 صبح
راه بهتری سراغ دارین؟ بهرحال باید یه جایی این عکسها رو ذخیره کنید و بفهمین که کدوم عکس متعلق به کدوم محصول هست. یک کوئری ساده این مدلی باعث کندی سایت نمیشه. همین سایت برنامه نویس برای نمایش صفحه اصلی تالار PHP بالای 50 تا کوئری میزنه.