PDA

View Full Version : ارور ۵۰۰ - Internal server error

Tarragon
چهارشنبه 30 اردیبهشت 1394, 15:57 عصر
سلام
من یه اسکریپت نوشتم.
یه قسمت داره وقتی زدی روش عملیاتی رو با دیتابیس انجام می ده که چند دقیقه ای طول می کشه که زمان مهم نیست.
مسئله اینه که وقتی تموم شد باید صفحه رو نشون بده Internal Server error می ده.
خواستم بپرسم کسی از شما دوستان راه حل مشکل رو می دونه؟

hsgpro
چهارشنبه 30 اردیبهشت 1394, 16:21 عصر
سلام
خط اول صفحه ای که چند دقیقه طول میکشه کد زیر رو بذار ببین درست میشه یا نه:

set_time_limit(0);

Tarragon
چهارشنبه 30 اردیبهشت 1394, 16:38 عصر
time_limit رو صفر کردم.
اینم اضافه کنم که پردازش تا انتها انجام می شه (تا خط آخر) اما نمایش مشکل داره!

hsgpro
چهارشنبه 30 اردیبهشت 1394, 16:56 عصر
اون صفحه بدون انجام پردازش درست نمایش داده میشه؟ یعنی منظورم اینه html صفحه که باید نمایش داده بشه بدون اجرای کد های php نمایش داده میشه یا نه؟ اگر بدون پردازش هم با این اخطار مواجه شدید مشکل از فایل htaccess. است که کدی اشتباه درش هست.

Tarragon
چهارشنبه 30 اردیبهشت 1394, 18:19 عصر
اون اره.
فقط بعد از پردازش هستش که ارور ۵۰۰ می گیره.
در صورتی که پردازش نداشته باشه اوکیه.
تازه اگر پردازش کم باشه هیچ اتفاقی نمی افته.

vahidqara
چهارشنبه 30 اردیبهشت 1394, 21:42 عصر
درود
htaccess را چک کنید

morrning
پنج شنبه 31 اردیبهشت 1394, 00:02 صبح
معمولا این خطا در دو صورت به وجود میاد یکی مشکل از فایل اچ دی اکسس و یا اینکه پرمیشن فایل ها مشکل داره. معمولا هاست های اشتراکی با پرمیشن 777 مشکل دارن

m_r_1989
پنج شنبه 31 اردیبهشت 1394, 00:20 صبح
شما فکر کنم بعد از پردازش دارید چیزی را از هدر ارسال می کنید ولی به صورت غلط که این ارور و می گیرید

Tarragon
پنج شنبه 31 اردیبهشت 1394, 10:59 صبح
درود
htaccess را چک کنید
سلام
اگر مشکل از این بود در پردازش های کوتاه محدود هم مشکلی بوجود میومد.

معمولا این خطا در دو صورت به وجود میاد یکی مشکل از فایل اچ دی اکسس و یا اینکه پرمیشن فایل ها مشکل داره. معمولا هاست های اشتراکی با پرمیشن 777 مشکل دارن
از فایل httacess هم نیست چون که فقط در پردازش های چند دقیقه ای این مشکل پیش می یاد.

پرمیشن ها هم یا ۷۵۵ هستند یا ۶۴۴ !

شما فکر کنم بعد از پردازش دارید چیزی را از هدر ارسال می کنید ولی به صورت غلط که این ارور و می گیرید

بعد از پردازش از flash برای پیام ارسال موفقیت آمیز استفاده می کنه و بازم چون در پردازش های کوتاه مدت مشکلی پیش نمیاد فکر نمی کنم مشکل از اینجا باشه!

hsgpro
پنج شنبه 31 اردیبهشت 1394, 11:29 صبح
خب براتون مشکلی نیست که سورس رو قرار بدید؟ یا لااقل بخشی از سورس که می دونید با این اخطار مواجه میشه چون اینطوری نمیشه نظر دقیق داد.

bgsrb88
پنج شنبه 31 اردیبهشت 1394, 11:43 صبح
شاید به خاطر
memory_limit
باشه

Tarragon
پنج شنبه 31 اردیبهشت 1394, 12:19 عصر
خب براتون مشکلی نیست که سورس رو قرار بدید؟ یا لااقل بخشی از سورس که می دونید با این اخطار مواجه میشه چون اینطوری نمیشه نظر دقیق داد.

متاسفانه نمی شه هیچ قسمتی ازش رو قرار داد!
اما اینجوری که بسته به تعدادی که کاربر انتخاب می کنه یه تعداد record وارد دیتابیس می شه. بعد مشکل از اینجا پیش میاد.

شاید به خاطر
memory_limit
باشه

نظر من هم همین بود برا همین VPS گرفتیم و تو PHP.ini قسمت memory_limit رو بسیار زیاد بالا بردم اما تغییری صورت نگرفت :(