PDA

View Full Version : درخواست همکاری مشهد

keiv@n
پنج شنبه 31 اردیبهشت 1394, 14:03 عصر
سلام
عزیزانی که شرکت دارند و یا در شرکتی کار می کنند که نیروی برنامه نویس احتیاج داره ، بنده آماده به همکاری هستم
رزومه : www.k1ec.ir

پیام حیاتی
پنج شنبه 31 اردیبهشت 1394, 15:39 عصر
شما خودت الان باید شرکتی در این زمینه ثبت کنی کیوان خان.:قلب:

بیتا حکمت
پنج شنبه 31 اردیبهشت 1394, 21:50 عصر
با شناختی که از اخلاق و توانایی شما دارم ، اگر برای خودت روی چند تا ایده کار کنی و سایت درستی کنی هم رزومه میشه ، هم اینکه تا زمانی که در شرکتی جذب بشی
به صورت شخصی پروژه می گیری ..

keiv@n
پنج شنبه 31 اردیبهشت 1394, 22:35 عصر
شما خودت الان باید شرکتی در این زمینه ثبت کنی کیوان خان.:قلب:
فدات دادا :خجالت: شاگردتیم ، هر جا میرم مصاحبه میگن شما موارد اولیه رو داری و قابل اعتمادی ولی میرن که تماس بگیرن :لبخند: نمدونم از قیافم خوششون نمیاد یا چیز دیگه ای .... !

keiv@n
پنج شنبه 31 اردیبهشت 1394, 22:38 عصر
با شناختی که از اخلاق و توانایی شما دارم ، اگر برای خودت روی چند تا ایده کار کنی و سایت درستی کنی هم رزومه میشه ، هم اینکه تا زمانی که در شرکتی جذب بشی
به صورت شخصی پروژه می گیری ..
بیتا به خدا چند جا رفتم متاسفانه همه دمبال مفته کار کردنن ... وقتی هم میگی باشه اصلا مفته میام فقط واسه کسب تجربه ، میگن خوب ، 15 تومن سفته بیار که فرار نکنی :لبخند: ینی کر کر خندس .... آدم نمدونه چکار کنه
خداییش اگر کسی می خواد تیم برنامه نویسی راه بندازه من حاضرم بدون حقوق بیام بعد از چند ماه که مشتری جمع شد درآمد زایی رو شروع کنیم !!!

پیام حیاتی
جمعه 01 خرداد 1394, 10:08 صبح
فدات دادا :خجالت: شاگردتیم ، هر جا میرم مصاحبه میگن شما موارد اولیه رو داری و قابل اعتمادی ولی میرن که تماس بگیرن :لبخند: نمدونم از قیافم خوششون نمیاد یا چیز دیگه ای .... !

ارادت خالص.
کلا" همه جا همینجوره، دیگه تا کار از خودت نباشه فایده نداره ، کار هم از خودت باشه باز باید بگردی دنبال رابطه که از این ارگان ها کار بگیری تا بصرفه، خصوصی سازی و.. کشک ، برخی مواقع فکر می کنم مسیری که تا الآن اومدم اشتباه بوده.

keiv@n
جمعه 01 خرداد 1394, 21:58 عصر
سلام مجدد
خوب مثکه نذر و نیازام اثر کرد ، یه جا قبول کرده برم ماهی 200 تومن میده ، بازم خداروشکر ...
مسیری که اومدیم درسته دادا اشتباه نیس فقط باید صبور باشیم چون بعد از 4 ، 5 سال میشیم مثل آقایون و طوفان به پا میشه ... ، برنامه نویسی آینده حرفه ی ما خواهد بود و ما می تونیم بی رغیب باشیم .
بعد از 5 جا مصاحبه کار گیرم اومد خدارو شکر

بیتا حکمت
جمعه 01 خرداد 1394, 22:10 عصر
اغا کیوان روح خدا بیامرز چارلز بابیج در گور لرزید :لبخند:، با ماهی دویست تومن فک می کنی نذر و نیازات قبول شد ؟! به هر حال امیدوارم شروع خوبی برات باشه و پیشنهاد می کنم
به صورت شخصی هم پروژه بگیری

malloc
جمعه 01 خرداد 1394, 23:40 عصر
خدایی تو کشورهای دیگه برنامه نویسی جزو ده شغل پردرآمد هست ... اونوقت فکر میکنم یه هفته پیش بود که اخبار 20:30 اعلام کرد که دومین شغل بیکار ایران برنامه نویسیه ... دیگه چه انتظاری میشه از حقوقش داشت ....

من خودم 3 ماهه روزانه دنبال کار بودم ... این اواخر ناامید به میوه فروشی هم فکر میکردم (ببین دیگه چقدر اوضاع خراب بود).... تا در نهایت بصورت کاملا اتفاقی تو یه شرکت برنامه نویسی مشغول شدم و خدا بیامرزه پدر و مادر آقای جلالی(مدیرپروژه شرکتمون) که منو به رشته ای که درسشو خوندیم برگردوند

شما هم اصلا غصه ماهی 200 تومن و این داستانا رو نخور .... 4-5 سال هم وقت نمیخواد . با پشت کاری که من از حرف های شما فهمیدم مطمعنم زیر یک سال واسه خودتون برنامه نویس قدری میشید و میتونید جاهای خیلی خوبی مشغول بشید انشاالله...

موفق باشید

ghasem110deh
پنج شنبه 07 خرداد 1394, 23:52 عصر
خدایی تو کشورهای دیگه برنامه نویسی جزو ده شغل پردرآمد هست ...

خداییش رو چه حسابی برنامه های اونا رو با برنامه های ایرانی مقایسه می کنید !؟
از هر لحاظ که مقایسه کنید ... اون برنامه هایی که فروش دارن همه تخصصی و مهندسی هستن ، و گر نه طراحی سایت و ... مث همینجا ست !

خوشحالم که آقا کیوان مشغول شدی !
کم و زیاد حقوق بماند ... بالاخره باس از یه جا شروع کرد ، کنارش سعی کنی برنامه هایی رو خودتون شخصا بنویسید !
امیدوارم موفق باشین
<<من /اخرین جایی که رفتم گفتن باس 6 ماه رایگان (آموزشی) کار کنی ، بعد تازه درصدی کار کنی نه حقوق ثابت>>

keiv@n
جمعه 08 خرداد 1394, 00:08 صبح
البته دادا اومدم بیرون :خجالت: vb کار می کردن ، من به سی شارپ قول دادم هیچ وقت تنهاش نذارم ... فعلا که باز بیکاریم خخخخ
راستی جدیدا می خوام کریستال ریپورت یاد بگیرم فک کنم خوبه ، از بیکاری بهتره حوصله آدم سر نمیره ...

malloc
جمعه 08 خرداد 1394, 00:18 صبح
خداییش رو چه حسابی برنامه های اونا رو با برنامه های ایرانی مقایسه می کنید !؟
از هر لحاظ که مقایسه کنید ... اون برنامه هایی که فروش دارن همه تخصصی و مهندسی هستن ، و گر نه طراحی سایت و ... مث همینجا ست !

:قهقهه::قهقهه::تشویق:

ghasem110deh
جمعه 08 خرداد 1394, 00:32 صبح
:قهقهه::قهقهه::تشویق:

قابلی نداشت ...
فکر کنم اصلا منظور رو نگرفتی !

ghasem110deh
جمعه 08 خرداد 1394, 00:34 صبح
البته دادا اومدم بیرون :خجالت: vb کار می کردن ، من به سی شارپ قول دادم هیچ وقت تنهاش نذارم ... فعلا که باز بیکاریم خخخخ
راستی جدیدا می خوام کریستال ریپورت یاد بگیرم فک کنم خوبه ، از بیکاری بهتره حوصله آدم سر نمیره ...

خدا بزرگه :)
گزارش گیر به نظر من استیمول کار باش راحت تره !
باز یه سرچ بزن ...

Mousavmousab
جمعه 08 خرداد 1394, 14:58 عصر
کرستال نه استیمول ، فقط استیمول سافت ریپورت