PDA

View Full Version : راست به چپ کردن گرید بوت استارپ

gprsm0
جمعه 01 خرداد 1394, 23:59 عصر
سلام
من یک سوالی داشتم و اون اینه که از گرید بوت استارپ استفاده کردم تا کاملا ریسپانسیو باشه منتها در کد زیر

<div class=" col-md-6 col-sm-6">
</div>
<div class=" col-md-6 col-sm-6 ">

</div>
دیو اول سمت چپ و دومی سمت راست درمیاد برای حل اون خوب ممکنه بگید محتوای سمت راستت رو در دیو پایینی قرار بده و البته حرفتون هم درسته ولی مشکل زمانی پیش میاد که صفحه رو بخواین در موبایل ببینید اون وقت دیو پایینی یا همونی که قبلا سمت راست بود حالا در موبایل در زیر دیو بالایی نشون داده می شه حالا مشکل اینجاست که به نحوی چینش معنایی مطلب به هم می خوره
من سرچیدم و دیدم یک بوت استارپ فارسی راست به چپ شده هم درست کردن منتها مسئله اینجاست که چون دارم توی صفحه از چند ابزار جی کوئری وابسته به بوت استارپ استفاده می کنم که در بوت استارپ جدید(راست به چپ) خراب می شن نمی تونم از این نسخه راست به چپ شده استفاده کنم(تعداد المنت هایی که خراب می شن زیاد اند)
چطور می تونم این مسئله رو حلش کنم؟
ممنون

سعید کشاورز
شنبه 02 خرداد 1394, 09:29 صبح
سلام دوست عزیز..
این فیلم رو ببینید مشکلتون حل میشه
لینک دانلود فیلم آموزشی بوت استرپ (http://bayanbox.ir/info/7850317401314574077/Section6)

gprsm0
شنبه 02 خرداد 1394, 14:22 عصر
ممنون
واقعا جالب بود منتها به دلیل اینکه دارم از موبایلم برا اینترنت استفاده می کنم صرفا پروژه رو دانلود کردم و سمپلش رو دیدم(این رو گفتم چون ممکنه سوالی رو که در زیر می پرسم جوابش توی فیلم آمده باشه)
منتها یک سوال: توی سمپل، جواب سوال من با col-md-6 داده شده یعنی از col-md-push-6 و همین طور pull استفاده می کنیم ولی راهکار برا زمانی که من دارم از 3 تا col-md-4 استفاده میکنم چطوره؟
ممنون می شم کمکم کنین