PDA

View Full Version : سوال: مشکل با طراحی قالب وب سایت در asp.net

m_ali_gho
شنبه 02 خرداد 1394, 14:12 عصر
با سلام خدمت دوستان.
نمیدونم جای درستی برای سوالم انتخاب کردم یا نه.
من دارم با asp.net یه سایت طراحی میکنم. اما دوستانی که با vs کار کردن میدونن که طراحی یه صفحه سایت اونم تو حالت design برای webform کار بسیار سخت و شایدم نشدنی باشه. با html و css کار نکردم و بلدم نیستم و ابدا هم نمیخوام باهاشون سر و کله بزنم.
حالا اصل مطلب:
برنامه یا نرم افزاری هستش که باهاش فقط قالب رو طراحی کرد و به vs اضافه کرد و بعد هم با asp کدها و دیتابیس رو اضافه کرد تا سایت آماده بکار بشه؟
یا یه سوال کلی دیگه:
این سایت هایی که از asp برای طراحی شون استفاده شده، حتما از html یا css استفاده کردن؟ یا برنامه ای چیزی هست که کارشونو راحت کنه؟

پیام حیاتی
شنبه 02 خرداد 1394, 21:18 عصر
سلام
نرم افزارهای طراحی قالب : ارتیستر و تمپلت بوستر،خروجی html,css میدن که میتونید به پروزه خودتون فایل ها رو اضافه کنید.
طراحی یعنی html,css,js,jQuery و متعلقات انها.برخی پلاگین ها از قبل اماده شده وجود دارد.
با برنامه vs هم به راحتی میتونید کار طراحی رو انجام بدید محیط IDE برنامه VS همه چیز رو در اختیارتون قرار می دهد ، فکر میکنم شما تازه کار هستید.
پیشنهاد میکنم در کنار یادگیری زبان های تحت ASP.NET حتما" زبان های طراحی رو هم فرا بگیرید این دو جدا نشدنی هستند.
موفق باشید.

capitan_nemesis
یک شنبه 03 خرداد 1394, 10:15 صبح
با سلام
برو با نرم افزار WYSIWYG Web Builder به صورت ویژوال کار میکنه
برای html و php و asp.net
کار انجام بده خروجی بگیر
کارت رو کپی و پیست کن در داخل پروژه
-------------------------------------------
با اینکه من دارم
بدی خیلی بزرگی رو دارم بهت میکنم
ولی این آخرین راه هستش
که
اولا ازش استفاده میکردم
الان
به هیچ عنوان
-------------------------------------------
شدنی هستش
http://www.kopona.net/uploads/posts/2010-07/1279919970_wysiwyg_web_builder_7_interface.jpg
اینم از عکس نرم افزار
باز خودت میدونی
اینا نیاز هم هستند
باید در کنار هم باشن

mr.designer
یک شنبه 03 خرداد 1394, 11:21 صبح
دوست عزیز اگه حوصله یا وقتشو نداری بهتره بدی کد نویس قالبو برات کد بزنه
اینجوری از نظر سئو هم قالب بهینه هست هم نسبت به نرم افزارا حجم کدت کمتر میشه سرعت لود بیشتر میشه هم اینکه اصولی طراحی کردی
موفق باشی