PDA

View Full Version : درخواست راهنمایی

shayan j
یک شنبه 03 خرداد 1394, 17:15 عصر
سلا خدمت همه ی دوستان
بنده یک دانشجوی فیزیک هستم که به امید خدا سال دیگه دانشجوی ارشد میشم. از طرفی یه مقدار برنامه نویسی هم بلدم. ولی الان میخوام از شما دوستان راهنمایی بگیرم که باید چه چیزهایی یاد بگیرم تا بتونم از طریق برنامه نویسی یه شغلی برای خودم داشته باشم. فعلا PHP,C++‎‎‎,python رو بلدم. با لینوکس هم در حد خوبی آشنایی دارم. سؤالایی که دارم اینا هستن:
۱) آیا لازمه سراغ زبان جدیدی برم یا با همین زبانها هم میتونم کاری بکنم؟
۲) اگه همین زبانها جوابگو هستن، باید چه مهارتهای اضافه ای یاد بگیرم تا بتونم شغلی داشته باشم؟
۳) میدونم معمولا شرکتهای نرم افزاری که توی کار طراحی وب هستن، هر کدوم با یه framework کار میکنن. آیا فریم ورکی هست که بیشتر از بقیه مورد استفاده باشه؟ یا اینکه لازمه یه حداقلی از هر کدوم بلد باشم؟
۴) من روی لپ تاپم لینوکس دارم و ترجیح میدم ویندوز روش نصب نکنم. آیا میشه بدون مشکل فقط با لینوکس کار کنم؟
خیلی ممنون

smasgari
یک شنبه 03 خرداد 1394, 17:42 عصر
سلا خدمت همه ی دوستان
بنده یک دانشجوی فیزیک هستم که به امید خدا سال دیگه دانشجوی ارشد میشم. از طرفی یه مقدار برنامه نویسی هم بلدم. ولی الان میخوام از شما دوستان راهنمایی بگیرم که باید چه چیزهایی یاد بگیرم تا بتونم از طریق برنامه نویسی یه شغلی برای خودم داشته باشم. فعلا PHP,C++‎‎‎‎,python رو بلدم. با لینوکس هم در حد خوبی آشنایی دارم. سؤالایی که دارم اینا هستن:
۱) آیا لازمه سراغ زبان جدیدی برم یا با همین زبانها هم میتونم کاری بکنم؟
۲) اگه همین زبانها جوابگو هستن، باید چه مهارتهای اضافه ای یاد بگیرم تا بتونم شغلی داشته باشم؟
۳) میدونم معمولا شرکتهای نرم افزاری که توی کار طراحی وب هستن، هر کدوم با یه framework کار میکنن. آیا فریم ورکی هست که بیشتر از بقیه مورد استفاده باشه؟ یا اینکه لازمه یه حداقلی از هر کدوم بلد باشم؟
۴) من روی لپ تاپم لینوکس دارم و ترجیح میدم ویندوز روش نصب نکنم. آیا میشه بدون مشکل فقط با لینوکس کار کنم؟
خیلی ممنون
سلام اگه میخوای حقوق بخور و نمیر داشته باشی کار شبکه و برنامه نویسی سی شارپ خوبه ولی اگه میخوای درآمد خوب داشته باشی باید ایده داشته باشی.