PDA

View Full Version : مشکل با poup model

aqawae
دوشنبه 04 خرداد 1394, 10:34 صبح
سلام

من یه poup model تو برنامه استفاده کرده ام که با یه حلقه for شمارش عدد صفر تا 5 به صورت زیر:

توی ویو index

@for (int i = 0; i < 5; i++)
{
@Html.ActionLink("view" + i, "ViewLyubomir", "Home", new { id = i.ToString() }, new { @class = "modal-link btn btn-success" });
}

کنترلر:

public ActionResult ViewLyubomir(int id)
{
return PartialView("_Lyubomir",id);
}

view:

@model int
<div class="modal-body">
<div class="alert alert-warning">
<span class="glyphicon glyphicon-warning-sign"></span>
view=@Model.ToString()
</div>

<script type="text/javascript">
$(function () {
$('#approve-btn').click(function () {
$('#modal-container').modal('hide');
});
});
</script>

این دستورات 5 تا دکمه ایجاد می کند زمانی که برنامه اجرا می کنم فقط با کلیک روی اولین دکمه به اکشن ViewLyubomir می رود با کلیک روی دکمه های دیگر به اکشن ViewLyubomir نمی رود همان مقدار view اولین دکمه که کلیک شده برمی گرداند مثلا زمانی که می روی دکمه اولی کلیک می کنم یه poup model باز میشه مقدار view=1 بر می گرداند حال اگر روی دکمه دومی کلیک کنم باید مقدار view=2 برگرداند ولی همان مقدار اولی view=1 بر میگرداند
می خواستم ببینم مشکل از چیه؟در ضمن نمونه پروژه اینجا (http://s3.picofile.com/file/8190198768/ModalBootstrap.rar.html)

aqawae
دوشنبه 04 خرداد 1394, 17:25 عصر
واقعا کسی بلد نیست؟

aqawae
شنبه 09 خرداد 1394, 19:51 عصر
واقعا کسی بلد نیست؟

alireza_rashvand
یک شنبه 10 خرداد 1394, 02:15 صبح
سلام
متوجه نشدم منظورتان از poup model چی هست؟ شاید منظورتون popup modal که اشتباه به اون صورت نوشتید.

اجرا کن وقتي دکمه ها رو ساخت کد html ش رو نگاه بنداز ببین کد ها درست تولید می شند یا نه
اگه فکر می کنی درست تولید شده کدش رو اینجا هم بذار شاید بشه فهمید اشکال از کجاست.