PDA

View Full Version : کنترل هایC#.NET

zahracomputer
یک شنبه 08 مرداد 1385, 23:54 عصر
سلام و خسته نباشید
من برای پروژه ام نیاز به استفاده از کنترل های ColorDialog و FontDialog دارم اما این کنترل ها فقد در WindowAplication فعال می باشند و من باید دWebAplication کار کنم. چگونه می توانم از این کنترل ها استفاده کنم؟
همچنین می خواه بخشی از متن را برجته کنم ولی این کنترل ها تمام متن موجود در textbox یا label را تغییر می دهند. چگونه می توانم بخشی از پیام را با این کنترل ها برجسته کنم.
با تشکر

zahracomputer
سه شنبه 10 مرداد 1385, 02:24 صبح
خواهشاًاگر کسی در مورد این کنترل ها اطلا عاتی داره بگه ممنون می شم
یه چیزی تقریباً مثل این قسمت که س<الات و پاسخ ها را می نویسیم میخوام. حال اگه کسی می تونه راهنمایی کنه ممنون میشم
با تشکر

ghafoori
سه شنبه 10 مرداد 1385, 09:04 صبح
دوست عزیز برای سوال اول شما باید از جاوا اسکریپت استفاده کنید یکمی بگردی داخل اینترنت مثالهای زیادی وجود دارد فکر کنم در قسمت aspnet و javascript همین سایت بتونید نمونه ای پیدا کنید و برای سوال دوم شما قسمتی از متن را که میخواهید برجسته باشد در تک <b> قرار دهید این تک فقط در label کار میکند

zahracomputer
سه شنبه 10 مرداد 1385, 10:14 صبح
من می خواهم کاربری که عضو سایت شده و متنی را ارسال می کند و وی می خواهد قسمتی از متن را انتخاب کرده و آن را مثلاً برنگ دیگر در آورد یا برجسته کند یا زیر خط برای آن قراار دهد ، و همچنین این کاربر باید بتواند برا ی متن ارسالی فونت یا رنگ دلخواه را انتخاب کند.

ghafoori
سه شنبه 10 مرداد 1385, 10:29 صبح
شما باید از ادیتورهای html استفاده کنید به این صفحه نگاهی بیاندازید این یک نمونه ان است
http://tinymce.moxiecode.com/example_full.php?example=true
با این کنترل کاربر می تواند صفحه بسازد و به سایت شما ارسال کند
داخل همین سایت مطالب زیادی در مورد ان است

zahracomputer
سه شنبه 10 مرداد 1385, 17:29 عصر
شرمنده من با این قسمت پروژه ام خیلی مشکل دارم و از آنجایی که تازه کار هستم ممنون میشم اگر لطف کنید و در مورد چگونگی انجام این قسمت بیشتر توضیح بدید.
ممنون

zahracomputer
شنبه 14 مرداد 1385, 18:05 عصر
من فایل مورد نظر را دانلود کردم و لی نتونستم از آن استفاده کنم ممنون میشم اگر توضیح بدید.
با تشکر