PDA

View Full Version : نحوه نمایش چند صفحه ای از ارسال ها

barnamenevis2016
چهارشنبه 06 خرداد 1394, 14:23 عصر
سلام......من می خوام مثلا صفحه ای بسازم که کامنت های کاربر رو نشون بده....که مثلا کامنت ها خیلی زیادن...و چند صفحه ای می خوام بکنمشون....یعنی در یک صفحه جا نمی شن...اول اینکه بگم می خوام با آژاکس این کار رو بکنم.....ولی خوب کمی در بهینه ترین روش دچار تردیدم...سوال اول اینکه چطور کامنت هایی که در sql ذخیره کردم رو به ترتیب زمانی...مثلا ده تا کامنت آخری به ترتیب زمانی رو بگیرم...که در صفحه اول درج بشه...و ده کامنت بعدی یعنی از یازده تا بیست کامنت از ترتیب زمانی رو از sql بگیرم و در صفحه دوم درج کنم....فقط عنوان کامنت ها رو...که کاربر با کلیک روشون به متن کامنت دسرسی داشته باشه...و بهینه ترین و منطقی ترین چه روشی...این که یکبار مثلا تمام کامنت ها را از sql بگیرم و بعد به سمت سیستم کاربر بفرستم و یا نه با هر بار کلیک رو یک صفحه از تعداد متعدد صفحه کامنت...ده تا دهتا کامنت از سرور به سمت کاربر بره...و باز تاکید می کنم من با آژاکس می خوام این روش رو برم.....ممنون

H:Shojaei
چهارشنبه 06 خرداد 1394, 15:35 عصر
ده تا کامنت آخری به ترتیب زمانی رو بگیرم
select * from comments order by id desc
این که همه کامنتها رو بگیرید که اصلا به هیچ وجه پس همون صفحه بندیشون باید بکنید صفحه بندی هم که با ajax آسونه فقط شما با ajax شماره صفحه ای که کاربر انتخاب کرده رو به سرور بفرستید و از اون شماره صفحه به بعد 10 کامنت رو بگیرید:
$.ajax{data:{page:selectedPageNumber}}

$start=$_POST['page']*10;
$ $start, 10query="select * from comments order by id desc limit";