PDA

View Full Version : نظر دوستان در مورد سایت من

capitan_nemesis
چهارشنبه 06 خرداد 1394, 14:54 عصر
با سلام
اینم سایت من که با php نوشتمش
نظر خودون رو بگین
ممنون میشم
فقط اینکه من گرافیست نیستم
آشناشم ندارم
میخواستم یه چیزی از مغز خودم بزنم
www.centergame.ir

پیام حیاتی
چهارشنبه 06 خرداد 1394, 18:44 عصر
پیشنهاد می کنم از دنیای وب فاصله بگیرید و همون بازی رو ادامه بدید!

mohammad425
چهارشنبه 06 خرداد 1394, 21:21 عصر
1.از بوت استرپ اشتباه استفاده کردین و اصلا واکنشگرا نیست
2.چیز خواصی نداره و فقط چهارتا عکسه

لطفا بیشتر مطالعه و تمرین داشته باشین

afshinz
پنج شنبه 07 خرداد 1394, 00:42 صبح
ببین اینکه صرفا عجله داشته باشی که یه سایتی بزنی بحثش جداست.
اگه میخوای واقعا جدی کار کنی و قصد داری با طراحی سایت کسب درآمد کنی و پروژه بگیری برو از اول شروع کن ولی اینبار جدی و پایه ای یادبگیر.
عجله تو این کار شما رو به هیچ جا نمیرسونه. چون درک غلطی حتی از html داشتی نتونستی درست از بوت استرپ هم استفاده کنی.
این لینک فک کنم راهنما و منبع خوبی برات داشته باشه اگه قصد داری جدی کار کنی.
موفق باشی
http://forum.majidonline.com/threads/220939-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%A8%D8%B9-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DB%8C%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C

afshinz
پنج شنبه 07 خرداد 1394, 00:44 صبح
پیشنهاد می کنم از دتیای وب فاصله بگیرید و همون بازی رو ادامه بدید!
عزیز هیچ کس شروع کارش رو وبسایت حرفه ای نزده. لطفا به جای دلسرد کردن دوستمون راه حل جلو پاش بزارید.

afshinz
پنج شنبه 07 خرداد 1394, 00:52 صبح
با سلام
نظر خودون رو بگین
ممنون میشم
آشناشم ندارم
www.centergame.ir (http://www.centergame.ir)

ببین دوست خوبم این که شما گرافیست نیستی دلیل نمیشه که بیای طراحی چیزی رو شروع کنی که نمیدونی اصلا ساختارش رو میخوای چطوری پیاده سازی کنی
اگه طراح نیستی روی کاغذ طرح اولیه سایت رو بکش و از روی اون پیش برو وگر نه چیز بهتری از این از آب در نمیاد.
یه چیز رو هم حتما بدون که اول اصل زبان رو یاد بگیر بعد برو سراغ فریم ورک. الان شما که میخوای سایت نشون بقیه بدی که نظر بدن باید html,css,javascript,jquery,php رو مسلط باشی. اگه یکی از اینا رو ندونی یجای کارت حتما لنگ میزنه یا نتیجه اونی که میخوای در نمیاد.
یه سر به این لینک بزن و اگه میتونی حتما از دوره هاش استفاده کن. لینک سایت (http://www.7Learn.com/?aff=31929)

capitan_nemesis
پنج شنبه 07 خرداد 1394, 08:42 صبح
با سلام
من اصلا boot رو بلد نیستم فقط برای منو استفاده کردم
کلاس رفتم و دستی کد زدن منو قبول دارن
استان html و استاد php قبول دارند
من آهنگ ساز و تدوین گرم هستمئو فقط هم در کشور میگن تو هیچی بلد نیستی برو سراغ کار دیگه
این پنجمین وب ساتی که دارم مینویسم برای شرکت هم نوشتم
همه رو دستی مینویسم
فقط اون قسمتی که نیاز باشه از boot استفاده میکنم
گفتم گرافیست نیستم ولی طراح وب سایت هستم

آدرس جایی که یاد گرفتم : کرج - حسن آباد - قسمت اداری پاساژ پارسیان - بلوک B - طبقه دوم - پردازش هوشمند البرز
تلفن : 026-32562090

من رشتم کامپیوتر هستش نه گرافیک
حتی اگر هم از boot استفاده نمیکردم همین بود حتی اگر فوتوشاب استفاده کرده باشم

capitan_nemesis
پنج شنبه 07 خرداد 1394, 08:44 صبح
تنها و تنها فقط در ایران هستش
که به جای این که آدم رو راهنمایی کنند مگن هیچی بلد نیستی

afshinz
پنج شنبه 07 خرداد 1394, 10:31 صبح
با سلام
من اصلا boot رو بلد نیستم فقط برای منو استفاده کردم
کلاس رفتم و دستی کد زدن منو قبول دارن
استان html و استاد php قبول دارند
من آهنگ ساز و تدوین گرم هستمئو فقط هم در کشور میگن تو هیچی بلد نیستی برو سراغ کار دیگه
این پنجمین وب ساتی که دارم مینویسم برای شرکت هم نوشتم
همه رو دستی مینویسم
فقط اون قسمتی که نیاز باشه از boot استفاده میکنم
گفتم گرافیست نیستم ولی طراح وب سایت هستم

آدرس جایی که یاد گرفتم : کرج - حسن آباد - قسمت اداری پاساژ پارسیان - بلوک B - طبقه دوم - پردازش هوشمند البرز
تلفن : 026-32562090

من رشتم کامپیوتر هستش نه گرافیک
حتی اگر هم از boot استفاده نمیکردم همین بود حتی اگر فوتوشاب استفاده کرده باشم
ببین گفتی نظرتون رو بگید مام بنظرمون رو گفتیم. ولی مثلا چیه این وبسایت رو با پی اچ پی نوشتی؟!
این که هر کس چقدر توانایی داره رو خودش باید تشخیص بده اما این که با این وبسایتی که زدی میگی استاد x , استاد y قبولت دارن، معلومه باید قبولت داشته باشن چون هیچ کس به شاگردی که داره پول میده ازش چیز یادبگیره بعد کلاس نمیگه تو هیچی نمیدونی. در هر صورت اصلا ذهنیتت این نباشه که همه چی رو خوب یادگرفتی. میشناسم کسایی رو که وبسایت میزنن آدم دلش نمیاد چشم ازش ور داره ، ولی روزی 2-3 ساعت در حال یادگیری همین html,css,php و زبونای تحت وبن. اون منوی بوت استرپ رو با اون شیوه که شما استفاده کردی به هر کی بدی خیلی بهتر میتونه در بیاره. در کل موفق باشی

دانیال دزفولی
پنج شنبه 07 خرداد 1394, 10:34 صبح
هر دفعه که سایت زدی بهت پیشنهاد دادیم و ایراداتش رو گفتیم

ولی دفعه ی بعد که سایت زدی دوباره همون ایرادات رو داشتی

سعید کشاورز
پنج شنبه 07 خرداد 1394, 11:04 صبح
بچه ها همه چیز رو گفتن و من یه جمله اضافه کنم که گرافیست نبودنت دلیل نمیشه استاندارد هارو رعایت نکنی..
کسی که php کد میزنه باید بتونه حداقل یه قالب ساده رو ( بدون حالت گرافیکی ) به صورت استاندارد پیاده سازی کنه
همین الانش اسکرول در عرض خورده صفحه..
بچه ها کسی رو نا امید نمیکنن اما حداقل اینه انتظار دارن وقتی برای کسی وقت میذارن و راهنماییش میکنن طرف مقابل دیگه ایراد های قبلی رو نداشته باشه..
وقتی میبینن هنوز سر پله اولی حق دارن ناراحت بشن

پیام حیاتی
پنج شنبه 07 خرداد 1394, 11:17 صبح
عزیز هیچ کس شروع کارش رو وبسایت حرفه ای نزده. لطفا به جای دلسرد کردن دوستمون راه حل جلو پاش بزارید.
ما هم انتطار نمونه کار حرفه ای نداشتیم ، راه حل ها همان آموزش های مبتدی تا پیشرفته ای هستند که در این انجمن و سایر سایت ها موجود هست.
شما بدون اطلاع از نحوه انجام هر کاری نباید وارد ان شوید ، اهمیت این موضوع در کارهای تخصصی خیلی بیشتر خواهد بود.

r4hgozar
پنج شنبه 07 خرداد 1394, 11:18 صبح

فکر می کنم اعتماد به سقفت زیاد زیاده دوست عزیز.

ادبیات صحبت کردنت رو عوض کن.
5 تا ستاره طلایی گرفتی تو برنامه نویس فکر نکن استاد دنیای وب شدی.

r4hgozar
پنج شنبه 07 خرداد 1394, 11:21 صبح
با سلام
نظر خودون رو بگین
ممنون میشم
آشناشم ندارم

سلام.
سعی کار هر کار رو به متخصص خودش واگذار کنی.
من هم کلا گرافیک کار نمی کنم و برنامه نویس asp mvc هستم و تمام کارهام رو می دم تا گرافیست قیافش رو بزنه.
موفق باشی.

tamafi6
پنج شنبه 07 خرداد 1394, 14:32 عصر
با سلام
نظر خودون رو بگین
ممنون میشم
آشناشم ندارم

دوست عزیزاز صفحات php به صورت includes استفاده کردیدوبه صورت استاتیک هست ومدیریت محتوایی نداره .درسته ؟
اگرکاراولتون هست خوبه
ایرادات شمازیاده یکی اینکه فقط بلوک بندی کردید وکلیه صفحات مثل گالری شده
شماتاتونستید ازتصویراستفاده کردید وبلوک ها فقط تصویر هستند
فقط هدر واسلاید شوی شما کل صفحه را به خودش اختصاص میده
متن زیر تصاویر را رها گذاشتید ونه مرزی ونه حاشیه ای ونه استایلی
رسپانسیو نیست
اسکرول عرض میخوره
جای منو اشتباهه البته دربحث seo
بخش مطالب سایز فونت شما خیلی بزرگه چون باتیتر مطلب به یک اندازه هست وفاصله خطوط رازیاد گرفتیدوبلوک بندی مطلب شما خیلی زیاد شده
قسمت های مختلف صفحه به یک رنگه مثال رنگ پس زمینه شما با footer شما باید تفاوت داشته باشه
وایرادات دیگر
قالب راستون بندی کنید مثال 2 ستونه ویا سه ستونه

بسیاری از دوستان فکر میکنند که درصورت اشتباهات باید اون کارراکنارگذاشت ورفت به سراغ کار دیگه ولی منطق طراحی این هست که همون کار ادامه داده بشه برای همین هم گفته میشه توسعه وب
پس همین کار راایراداتش رابرطرف کنید
موفق باشید

tamafi6
پنج شنبه 07 خرداد 1394, 14:44 عصر
پیشنهاد می کنم از دنیای وب فاصله بگیرید و همون بازی رو ادامه بدید!

کسانی که با این لحن صحبت میکنند باید خصوصیات متفاوتی داشته باشند
به عنوان مثال بنده باید چیزی در چنته خودم داشته باشم ویا هنرتخم دوزرده کردن را داشته باشم که سینه سپر کنم وحق به جانب بگیرم وبه راحتی با لحن زشتی با بسیاری از دوستانی که فقط راهنمایی وکمک میخواهندصحبت نمایم
البته به قول حضرت علی (ع)
افراد پر بار دارای افتادگی وسربه زیری میباشند وهیچ وقت شخصی را مواخذه نمینمایند به خاطر پرسیدن سوال .

پیام حیاتی
پنج شنبه 07 خرداد 1394, 14:48 عصر
فکر می کنم اعتماد به سقفت زیاد زیاده دوست عزیز.

ادبیات صحبت کردنت رو عوض کن.
5 تا ستاره طلایی گرفتی تو برنامه نویس فکر نکن استاد دنیای وب شدی.
بنده ادعایی نکردم،
استاد برنامه نویس شدن به 5 ستاره نیست کمی سطح دید و فکرت رو بیشتر کن.
ادبیات بیان شما نشان از حرفه ای بودنتون میکنه ! که در اکثر پست ها قید می کنید من mvc کار هستم!

پیام حیاتی
پنج شنبه 07 خرداد 1394, 14:50 عصر
کسانی که با این لحن صحبت میکنند باید خصوصیات متفاوتی داشته باشند
به عنوان مثال بنده باید چیزی در چنته خودم داشته باشم ویا هنرتخم دوزرده کردن را داشته باشم که سینه سپر کنم وحق به جانب بگیرم وبه راحتی با لحن زشتی با بسیاری از دوستانی که فقط راهنمایی وکمک میخواهندصحبت نمایم
البته به قول حضرت علی (ع)
افراد پر بار دارای افتادگی وسربه زیری میباشند وهیچ وقت شخصی را مواخذه نمینمایند به خاطر پرسیدن سوال .
در نوشته های متنی لحن مشخص نخواهد شد.
موسی به دینش عیسی هم به دینش.

- barati -
پنج شنبه 07 خرداد 1394, 15:03 عصر
سلام به عنوان اولین کار خوبه و قابل قبوله قرار نیست که از روز اول حرفه ای کار کنید .
به نظرات منفی هم گوش کنید و ازشون استفاده کنید و نگذارید ک نا امیدتون کنند .
با قدرت بیشتری ادامه بدید ، حتما حرفه ای تر خواهید شد
موفق باشید

H:Shojaei
پنج شنبه 07 خرداد 1394, 16:03 عصر
در کل قالب خوبی نوشتید چون کدهاش تو سورس مرورگر تمیزه البته اگر گسترش پیدا کنه و به همین شکل ادامه پیدا کنه خوبه...
منوی بالا هاورش به صورت radius دادین به نظرم کلا نداشته باشه حرفه ای تر به نظر میرسه و قشنگتر رنگ هاورش هم یکم تو ذوق میزنه... و این که رنگ وقتی اکتیوه یه چیز کاملا جدا و رنگ زمینه یه چیز جدا و باز هاورش کاملا به اینا ربطی نداشته باشه یکم جالب نیست...
کلا رو رنگ بندی کار کنید ...
سایت دلش میخواد فلت باشه ولی یه جاهایی مثل همون هاور منو ها کارو خراب کردین...
اگر به همین صورت ادامه بدین و ویرایشش کنید و درباره فلت هم نمیدونم اطلاعات دارید یا نه اطلاعاتتون رو بیشتر کنید سایت خوبی میشه...
و یه چیز دیگه هم این که مدریت فضا توی سایت ندارید مثلا بخش گالری یک عکس تو یه سطر میاد و سمت چپش کلا خالیه خوب کاربر باید اسکرول بزنه که اصلا خوشش نمیاد از اسکرول...
عکسها رو که روش کلیک میشه واسه دیدن تو مرورگر نشون میده یه قالب معمولی هم واسه این بزنید و تو قالب سایت عکسها رو هم نمایش بدین...
امیدوارم کمکی کرده باشم...

دانیال دزفولی
پنج شنبه 07 خرداد 1394, 16:08 عصر
طراحی سایت (http://eagle-design.ir/)

CsharpNevisi
پنج شنبه 07 خرداد 1394, 20:12 عصر
<link rel="stylesheet" href="css/bootstrap-theme.css (http://www.centergame.ir/css/bootstrap-theme.css)">

<link rel="stylesheet" href="css/bootstrap.css (http://www.centergame.ir/css/bootstrap.css)">

<link rel="stylesheet" href="css/normalize.css (http://www.centergame.ir/css/normalize.css)">

<link rel="stylesheet" href="css/slide.css (http://www.centergame.ir/css/slide.css)">

<link rel="stylesheet" href="css/body.css (http://www.centergame.ir/css/body.css)">

<link rel="stylesheet" href="css/menu.css (http://www.centergame.ir/css/menu.css)">

<link rel="stylesheet" href="css/header.css (http://www.centergame.ir/css/header.css)">

<link rel="stylesheet" href="css/contect.css (http://www.centergame.ir/css/contect.css)">

<link rel="stylesheet" href="css/footer.css (http://www.centergame.ir/css/footer.css)">

کسی اینطوری فایل های css رو جدا نمیکنه :|

جداکردن فایل های CSS هم به سرعت لود کمک میکنه هم برای سئو سایت خوبه

سعید کشاورز
پنج شنبه 07 خرداد 1394, 20:20 عصر
جداکردن فایل های CSS هم به سرعت لود کمک میکنه هم برای سئو سایت خوبه

جاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااان؟ :متعجب::متعجب::متعجب::متعجب:: تعجب::متعجب::متعجب::متعجب::م عجب::متعجب::متعجب::متعجب::مت جب::متعجب::متعجب::متعجب::متع ب::متعجب::متعجب::متعجب::متعج ::متعجب::متعجب::متعجب::متعجب:
کی همچین حرفیو زده؟ الان داره 9 تا درخواست به سرور میفرسته..میدونی یعنی چی؟

بعدش چه ربطی به سئو داره؟

CsharpNevisi
پنج شنبه 07 خرداد 1394, 21:33 عصر
جاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااان؟ :متعجب::متعجب::متعجب::متعجب:: تعجب::متعجب::متعجب::متعجب::م عجب::متعجب::متعجب::متعجب::مت جب::متعجب::متعجب::متعجب::متع ب::متعجب::متعجب::متعجب::متعج ::متعجب::متعجب::متعجب::متعجب:
کی همچین حرفیو زده؟ الان داره 9 تا درخواست به سرور میفرسته..میدونی یعنی چی؟

بزار برات یه برنامه رو مثال بزنم تا خوب جا بیوفته ... !!!
IDM رو قبول داری ؟؟؟؟ ندیدی این نرم افزار فایل رو برای خودش به صورت تیکه تیکه دانلود میکنه و با چند تا در خواست به سرور (>>>>> نه یه دونه درخواست <<<<<<<<) دانلود میکنه ؟؟؟؟؟ (این یعنی دانلود همزمان میتونه از دانلود تکی بهتر باشه)
ولی دلیل علمیشو نمیدونم .. از خیلیا شنیدم که تو سرعت تاثیر داره ...
یه اقایی با یه سرعت افتضاح وارد سایت میشه ... شما میتونی طبق اولویت برای اون شخص تیکه های مختلف سایتت رو لود کنی این یعنی مزیت ...

:قهقهه::قهقهه::قهقهه::قهقهه:: هقهه::قهقهه::قهقهه::قهقهه::ق قهه: ... خود سرعت تو سئو تاثیر داره ... به علاوه .. جناب مهدی رودکی این نکته رو تو کتابشون آوردن ... اگه سئوکار باشی امکان نداره اسمشو نشنیده باشی ... !!

CsharpNevisi
پنج شنبه 07 خرداد 1394, 21:52 عصر
اینم یه مقاله در این رابطه :
استایل و CSS قالب رو چیکارش کنم ؟
این فایل ها هم مهم هستن که یه فکری به حالشون بکنید . اگه استایل قالبتون به صورت عمومی هست (یعنی همه توی یه فایل style.css هست) اولا باید تکه تکه کنید . بعد اونها رو توی فوتر بزارید .
چطوری استایل رو تکه تکه کنم ؟ فایدش چیه ؟
خوب ببینید توی مبحث تکه کردن استایل ، باید دقت داشته باشید که هر چی فایل استایل کم ججم تر بشه ، سرعت لود سایت بالاتر میره . سعی کنید فایل استایلتون رو به 3 یا 4 فایل تقسیم کنید و اونها رو با هم توی فوتر لود کنید . یا اگرم سایتتون مشکل دار شد توی هیدر بزارید .
با اینکار شما اجازه میدین که همه ی استایل ها با هم لود بشن و توی وقت صرفه جویی بشه که سرعت لود میره بالاتر .
من کار دوستمون رو تایید نمیکنما .. چون بیش از حد تکه تکه کرده ولی باز جدا کردن بهتر از حدا نکردنه ...

afshinz
پنج شنبه 07 خرداد 1394, 22:36 عصر
IDM رو قبول داری ؟؟؟؟ ندیدی این نرم افزار فایل رو برای خودش به صورت تیکه تیکه دانلود میکنه و با چند تا در خواست به سرور (>>>>> نه یه دونه درخواست <<<<<<<<) دانلود میکنه ؟؟؟؟؟ (این یعنی دانلود همزمان میتونه از دانلود تکی بهتر باشه)
یه اقایی با یه سرعت افتضاح وارد سایت میشه ... شما میتونی طبق اولویت برای اون شخص تیکه های مختلف سایتت رو لود کنی این یعنی مزیت ...

:قهقهه::قهقهه::قهقهه::قهقهه:: هقهه::قهقهه::قهقهه::قهقهه::ق قهه: ... خود سرعت تو سئو تاثیر داره ... به علاوه .. جناب مهدی رودکی این نکته رو تو کتابشون آوردن ... اگه سئوکار باشی امکان نداره اسمشو نشنیده باشی ... !!

خنده داره.
آخه دانلود با idm رو با درخواست به سرور یکی میدونید شما!!!! مگه شما ساختار idm رو نوشتی یا سورسش رو بررسی کردی!!
یکم منطق داشته باشی این متن رو بخونی میفهمی این حرفت اشتباهه.
ببین تو اون صفحه گیریم که 8 تا فایل رو لود کرده و حجم 8 تا باهم 300 کیلوبایته، مگه فایلا پشت سر هم لود نشدن؟؟ خب این یعنی پشت سرهم داره فایلایی که 300 کیلوبایت هست رو لود میکنه،اما تو 8 تا درخواست به سرور. اما حالا فرقش با اینکه تعداد فایلا کم بشه چیه؟ خب اینه که بجای 8بار درخواست1 بار درخواست ارسال میشه.
حالا من میخوام نظر با منطقت جواب بدی چطوری 8 تا درخواست از 1 درخواست سرعتش بیشتره؟؟:متفکر:
ممنون میشم تجربیاتت رو در اختیار بزاری.
احتمالا ایشون هم منظورشون این بوده که بعد از هر بخش استایل خودش رو لود کنی که من تاحالا تو هیچ قالبی و هیچ سایتی همچین چیزی رو ندیدم.

سعید کشاورز
پنج شنبه 07 خرداد 1394, 22:48 عصر

اصن IDM چه ربطی به لود وب سایت داره؟
وقتی دلیل علمیشو نمیدونی چرا میگی پس؟
یه مثال برات میزنم : شما می خوای کمک مامانت سفره پهن کنی.. قرار مثلا 6 تا لیوان بیاری سر سفره..لیوانارو میذاری توی سینی یه دفعه میاری یا اینکه 6 بار میری و میای؟

اگه بازم قانع نشدی بگو تا بهت بگم..
سایت gtmetrix رفتی تاحالا؟ اگه نرفتی یه سر بزن حتما..
من خودم وقتی یه چیزی رو بلد نیستم بچه ها که سوال می کنن سعی میکنم جواب ندم که گمراه نشن.
الان شما با جوابایی که دادی ممکنه خیلی هارو گمراه کنی.
در رابطه با رابطه سرعت و سئو کاملا درسته..اما بگم کتابای سئو به نظر من به درد نمی خوره..گوگل همش داره الگوریتم های خودش رو تغییر میده..تو حساب کن طرف میاد خرداد 94 تصمیم به نوشتن کتاب میگیره تا بیاد بنویسه بره تو چاپ برسه به دست ما چقدر طول میکشه؟ تا اون موقع خدابیومرزه روش های قبلی رو...

CsharpNevisi
پنج شنبه 07 خرداد 1394, 23:08 عصر
گوگل استرانژی هاشو تغییر میده ولی نه همشو با هم و یه دفعه .. !!!
شما داری دو تا چیز کاملا متفاوت رو با هم مقایسه میکنی ... !!!
فردا جلسه اموزش پرورش دارم .. باید دمو یه نرم افزاری رو تحویل بدم و امشب باید کامل بشه ... وقت توجیه کردن ندارم ....
متاستفانه شما چیزی از دانلود همزمان نمیدونی .. مثل برنامه نویسی مالتی تردینگ میمونه تقریبا ..
مثال IDM رو زدم که توجیه شید .. ولی متاستفانه سواد شما خیلی کمتر از اونیه که فکر میکردم ... این مثال برای شما خیلی سر بسته بود انگاری ... :|
لطفا در برابر یادگیری مقاومت نکنید و خواهشا یکمی مطالعه کنید بعد حرف بزنید

دانیال دزفولی
پنج شنبه 07 خرداد 1394, 23:11 عصر
طراحی سایت (http://eagle-design.ir/)

afshinz
پنج شنبه 07 خرداد 1394, 23:15 عصر
شما کار و تخصصت یه چیز دیگس اومدی درباره یه مقلوله دیگه با توجه به ذهنیتت نظر دادی.
فک کنم نصیحتت به درد خودت بیشتر بخوره
"ولی دلیل علمیشو نمیدونم"

CsharpNevisi
پنج شنبه 07 خرداد 1394, 23:21 عصر
شما کار و تخصصت یه چیز دیگس اومدی درباره یه مقلوله دیگه با توجه به ذهنیتت نظر دادی.
فک کنم نصیحتت به درد خودت بیشتر بخوره
"ولی دلیل علمیشو نمیدونم"

استراتژی IDM برای افزایش سرعت دانلود اشتباهه ... حرف آقای رودکی هم اشتباهه ... شما درست میگی ... من معذرم میخوام ... اشتباه کردم ... دیگه سعی نمیکنم جوابی بدم ک درکش برای امثال شما سخت باشه .. !!!
حد اقله کارم اینه که با سئو تونستم با کلمه مهم سایتمو تو گوگل تو صفحه اول بیارم

CsharpNevisi
پنج شنبه 07 خرداد 1394, 23:30 عصر
فایل استایل توسط مرورگر دانلود میشه .. اگه ما فایل استایلمون 3 یا 4 تیکه باشه و به صورت همزمان دانلود بشه توی تایممون صرفه جویی میشه و نتیجش افزایش سرعته .. !!!
نرم افزار دانلود منیجر هم عملیات دانلود رو انجام میده ... بیخودی نیست که محبوبترین نرم افزار دانلود شده .. به خاطر استراتژی هاشه .. که یکی از همون استراتژی ها دانلوده همزمانیه که من میگم و شما قبول نمیکنید
131755

afshinz
پنج شنبه 07 خرداد 1394, 23:54 عصر
استراتژی IDM برای افزایش سرعت دانلود اشتباهه ... حرف آقای رودکی هم اشتباهه ... شما درست میگی ... من معذرم میخوام ... اشتباه کردم ... دیگه سعی نمیکنم جوابی بدم ک درکش برای امثال شما سخت باشه .. !!!
حد اقله کارم اینه که با سئو تونستم با کلمه مهم سایتمو تو گوگل تو صفحه اول بیارم
عزیز اولا که همه داریم از IDM استفاده میکنیم و حرفی توش نیست بعدش اگه درست خونده باشید گفتم که ایشون احتمالا منظورشون اینه که هر فایل رو در بخش خودش لود کنی که همزمان با لود فایل اچ تی ام، سی اس اس مربوط به اون رو هم بخونه و نشون بده. بعدشم شما این سایت رو قبول داری؟!!! http://gtmetrix.com/
2تا سایت رو با روشی که دوستمون تو قالبش استفاده کرده و روشی که فایلای سی اس اس رو تو یه فایل قرار بدی تست کن بعد نتیجش رو ببین تا برات جا بیوفته!!!
بعدشم وقتی یه سایت لود میشه اگه از بخش هدر کنسول مرورگر استفاده کرده باشی میبینی که فایلا از بالا به پایین یکی یکی خونده میشه، اینجور نیست که 1 فایل رو 10 تیکه کنی 10 تیکه با هم خونده بشه.

H:Shojaei
جمعه 08 خرداد 1394, 00:16 صبح

.. خود سرعت تو سئو تاثیر داره ... به علاوه .. جناب مهدی رودکی این نکته رو تو کتابشون آوردن ... اگه سئوکار باشی امکان نداره اسمشو نشنیده باشی ... !!
حرف شما کاملا درسته ولی باید ببینیم هر روش و الگوریتمی واسه چه هدفی به کار رفته!
IDM هدفش دانلود برای کاربر با سرعت بالاست و براش مهم نیست که 1000 درخواست هم بفرسته سمت سروری که داره دانلود میکنه چون منفعت شما در دانلود با سرعت بالاست...
حالا اینجا بحث سرعت رو نمیشه با IDM مقایسه کرد که ما درخواست ها رو زیاد کنیم سرعت بره بالا چون قطعا الگوریتم مرورگر واسه دریافت اطلاعات با IDM فرق داره که نه من میدونم البته شاید شما بدونیم من که نمیدونم...
حالا فرض کنیم اینی که شما میگید درسته اما بحث سرعت اونجا و اینجا زمین تا آسمون فرق داره اینجا درسته سرعت باید واسه کاربر زیاد باشه و صفحه زود لود بشه و روی سئو هم تاثیر خوبی داره ولی این رو هم در نظر بگیرید که این درخواست هایی که دارید میفرستید فشار میاره روی سرور خودتون IDM واسش رو سروری که دانلود میکنه فشار بیاد که down هم بشه اصلا فرقی نداره فوقش دوباره شروع میکنه اما شما وقتی درخواستها به سرورتون زیاد باشه فشار روی سرور خودتون و سایت خودتون میاد شاید واسه این کاربری که درخواست اول رو داده صفحه زود لود بشه ولی وقتی فشار رو سرور هست درخواستهای بعدی که بیاد سرور بدبخت میمونه زیرش حالا یک بار که سایت مثلا بیاد پایین با این کار یا سرعتش کند بشه تمام اون سئویی که به دست آوردین به فنا میره...
این درخواست ها چیزی نیست که سرور رو بیاره پایین ولی وقتی حجم کار بره بالا و همزمان مثلا چندین هزار کاربر بخواد درخواست بفرسته اونموقع خودشو نشون میده روی سرور...

afshinz
جمعه 08 خرداد 1394, 00:23 صبح
کاملا این حرف درسته.

r4hgozar
جمعه 08 خرداد 1394, 10:55 صبح
سلام.
تفکیک کردن استایل اصلا ربطی به سئو نداره.
در مورد لود صفحه هم باید بگم تا جایی که من می دونم اصلا ربطی نداره دوست عزیز.
مثلا تو همین طراحی قالب قبلا هر جا یه عکس بود و مثلا شما واسه یه صفحه 50 تا عکس آپلود می کردین.
اما تو کدنویسی نوین میان و یک عکس رو آپلود می کنن که شامل اون 50 تا آیکون باشه و بعد با split کردن از طریق کد نویسی هر جایی رو که بخوان نمایش میدن.
دلیلشم اینه که شما فکر کن شما 50 تا request می فرستی به سرور ولی در صورتی که عکس 1 کی باشه شما تنها یک request به سمت سرور ارسال می کنی.
البته باز هم بسته به جا و نوع عکس داره.
اگه من بیشتر توضیح بدم دوستان باز ب ما گیر میدن تو همش می نویسی asp mvc(نمی دونم این کجاش کلاس داره که دوستمون ناراحت شد :لبخند: )
اما قضیه idm کاملا متفاوته. و اصلا ربطی به این نداره اون یه سری تنظیماتی بین سرور و کلاینته.
idm میاد و وقتی شما request رو می فرستی اگه سرور اجازه بهش بده (مثلا بعضی وقتی اگه دقت کنین تو آپارات فایل تیکه تیکه نمی شه) میاد و اطلاعات رو قسمت های مختلف تقسیم می کنه.
این اطلاعات خودشون میشن یه packet در اصطلاح بچه هایی که شبکه کار می کنن. idm میاد و این پکت ها رو از روتر های و میسیر های مختلف بصورت نامنظم می گیره و هر کدوم از این packet ها واس خودشون header ( البته نه این header در کد نویسی ما :لبخند: ) دارن که شماره packet در اون قرار داره. بعد idm وقتی تمام packet ها رو دریافت کرد اگه دقت کنید اخر کار یه build میکنه یعنی میاد اینارو مرتب پشت هم میچینه و یه داده کامل که می تونه هر چیزی باشه در میاره.

سعی کردم خلاصه بگم چون زیاد ربطی به این تالار نداره و بیشتر بحث شبکه هست.
موفق باشید

capitan_nemesis
جمعه 08 خرداد 1394, 12:28 عصر
در کل قالب خوبی نوشتید چون کدهاش تو سورس مرورگر تمیزه البته اگر گسترش پیدا کنه و به همین شکل ادامه پیدا کنه خوبه...
منوی بالا هاورش به صورت radius دادین به نظرم کلا نداشته باشه حرفه ای تر به نظر میرسه و قشنگتر رنگ هاورش هم یکم تو ذوق میزنه... و این که رنگ وقتی اکتیوه یه چیز کاملا جدا و رنگ زمینه یه چیز جدا و باز هاورش کاملا به اینا ربطی نداشته باشه یکم جالب نیست...
کلا رو رنگ بندی کار کنید ...
سایت دلش میخواد فلت باشه ولی یه جاهایی مثل همون هاور منو ها کارو خراب کردین...
اگر به همین صورت ادامه بدین و ویرایشش کنید و درباره فلت هم نمیدونم اطلاعات دارید یا نه اطلاعاتتون رو بیشتر کنید سایت خوبی میشه...
و یه چیز دیگه هم این که مدریت فضا توی سایت ندارید مثلا بخش گالری یک عکس تو یه سطر میاد و سمت چپش کلا خالیه خوب کاربر باید اسکرول بزنه که اصلا خوشش نمیاد از اسکرول...
عکسها رو که روش کلیک میشه واسه دیدن تو مرورگر نشون میده یه قالب معمولی هم واسه این بزنید و تو قالب سایت عکسها رو هم نمایش بدین...
امیدوارم کمکی کرده باشم...

من کلا میگم بازم میگم
طراحی سایتم خوبه فقط اون منو رو از تو سایت بوت سترپ برداشتم
حالا قالبش رو بعدا درست کردم
از boot استفاده نمیکنم
چووون درسش رو نخوندم
آدرس کلاسی هم که رفتم گذاشتم
--------------------------------------
نمیدونم چرا خیلیها به کم تجربه میگن بی سواد
از نظر دید من
کسی به کسه دیگه میگه بی سواد
خودش از نظر سواد پایین تر از اونه