PDA

View Full Version : سوال: طراحی نرم افزار پیمانکاری

persianboy1993
پنج شنبه 07 خرداد 1394, 00:30 صبح
سلام خدمت دوستان
من میخوام یه نرم افزار پیمانکاری طراحی کنم تازه چند ماهه که با سی شارپ کار کردم یه وب سایت باهاش زدم و یه سری پروژه های کوچک.
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند چطور میتونم این کا رو انجام بدم ؟
من میخوام تو نرم افزار پروژه - کارگر و برآورد قیمت و امثاله درج بشه.اگه راهنمایی کلی بشم خیلی بهتر می تونم انجامش بدم.
با تشکر

Delphi7_love
پنج شنبه 07 خرداد 1394, 13:59 عصر
سلام اولین کاری که باید انجام بدید اینه که مواردی که نیاز دارین داخل نرم افزار باشه رو به دقت بررسی کنید و روی کاغذ پیاده کنید
بعد با توجه به گستردگی نرم افزار زمان مورد نیاز رو بررسی کنید و شروع کنید
یکی از بهترین راهکارها هم کمک گرفتن از نرم افزار های مشابه است
مهم اینه که هدف شما چطور نرم افزار پیمانکاری بنویسید
میتونید یه نرم افزار ساده بنویسید که چند تا جدول جهت درج اطلاعات و چند تا گزارش ساده داشته باشه و همچنین میتونید نرم افزار حسابداری پیمانکاری بنویسید که ممکنه حداقل 2 سال زمان طراحی اش طول بکشه

MMR_1344
پنج شنبه 07 خرداد 1394, 16:18 عصر
اگه برای آنالیز قیمت میخوای باید سه جدول برای نیروی انسانی، ماشین آلات و مصالح بسازی البته حمل هم هست که کمتر در محاسبات میاد
برای هر کاری باید میزان ساعت کار هر نفر یا دستگاه و یا میزان مصالح رو از جداول مربوطه بخونی و در محاسبات قرار بدی
با این روش میشه قیمت واحد هر کاری رو بدست آورد

persianboy1993
پنج شنبه 07 خرداد 1394, 17:32 عصر
میتونید یه نرم افزار ساده بنویسید که چند تا جدول جهت درج اطلاعات و چند تا گزارش ساده داشته باشه و همچنین میتونید نرم افزار حسابداری پیمانکاری بنویسید که ممکنه حداقل 2 سال زمان طراحی اش طول بکشه
متشکرم دوست عزیز فعلا میخوام یه نسخه ساده و مقدماتی رو بزنم تا راه بیفتم

persianboy1993
پنج شنبه 07 خرداد 1394, 17:33 عصر
اگه برای آنالیز قیمت میخوای باید سه جدول برای نیروی انسانی، ماشین آلات و مصالح بسازی البته حمل هم هست که کمتر در محاسبات میاد
برای هر کاری باید میزان ساعت کار هر نفر یا دستگاه و یا میزان مصالح رو از جداول مربوطه بخونی و در محاسبات قرار بدی
با این روش میشه قیمت واحد هر کاری رو بدست آورد
یه ددی جامع بهم دادید خیلی بهتر شد متشکرم