PDA

View Full Version : عدم اجرای کامندهای تست

mohammadsoltani
پنج شنبه 07 خرداد 1394, 07:58 صبح
با سلامبنده فایل پروژه خودم را برای تست واقعی روی هاست اینترنتی قرار دادم و بالا آوردم،ولی نمی دانم برای اجرای تست ها و کامند های مربوطه این فریم ورک در سی پنل چکار باید کرد؟آیا می توان کامندهایی را که در زمان توسعه در کامپیوتر خودمان اجرا می کنیم،همان ها را در محیط سی پنل اجرا کنیم؟آآیا محدودیت در نوع کامندها وجود ندارد؟لطفا زود جواب دهید،آخه نیاز دارم.

fatima-php
شنبه 09 خرداد 1394, 18:52 عصر
توی هاست اشتراکی که کلاً دسترسی به Command Line ندارین. اگه منظورتون از کامند، همینه که هیچ ولی اگه منظورتون چیز دیگه است، بیشتر توضیح بدین تا بتونیم بهتر جواب بدیم.

mohammadsoltani
شنبه 09 خرداد 1394, 19:35 عصر
شما برای تست واحد در این فریم روک در هاست خود چکار می کنید؟

fatima-php
شنبه 09 خرداد 1394, 19:38 عصر
معمولاً سایتهایی که بزرگ هستن و نیاز به Unit Test پیدا میکنن رو روی هاست اشتراکی نصب نمیکنن.

under22
شنبه 09 خرداد 1394, 19:54 عصر
میتونید با استفاده از ab که برای آپاچی هست برنامه تون رو تست کنید فرقی نداره رو سرور یا local فقط باید url بهش بدید

mohammadsoltani
یک شنبه 10 خرداد 1394, 07:07 صبح
منظورتان از abچیست؟

fatima-php
یک شنبه 10 خرداد 1394, 12:09 عصر
یک ابزار هست به اسم Apache Benchmark که با کمک این ابزار و ابزارهای مشابه دیگه مثل Siege میتونید شرایط لود بالا و... رو شبیه سازی کنید و بنچمارک بگیرین. مثلاً ببینید اگه 100 درخواست همزمان به مدت 1 دقیقه پشت سر هم به سرور شما درخواست بدن، چند درصد fail میشه و...

ab معمولاً همراه خود Apache هست ولی دومی رو باید نصب کنید. روی هاست اشتراکی دسترسی به هیچکدوم ندارین.

mohammadsoltani
یک شنبه 10 خرداد 1394, 17:37 عصر
آیا شما به صورت عملی با این ابزارها کار کرده اید،اگه کار کرده اید،مطلبی مفید که به درد بنده می خورد،برایم به آدرس زیر میل کنید:
ایمیل بنده:mohammadsoltani.it@gmail.com
نام بنده:محمد سلطانی

googoli
یک شنبه 10 خرداد 1394, 23:27 عصر
سلام
استاد شهرکی پرا محروم شدن ؟

fatima-php
دوشنبه 11 خرداد 1394, 08:59 صبح
درج اطلاعات ایمیل و تماس ممنوعه. بهتره خودتون درمورد Test PHP application performance with AB and Siege تحقیق کنید. مطالعه کتاب Pro PHP Performance رو شدیداً توصیه میکنم.