PDA

View Full Version : سوال: باز ماندن منو در هنگام کلیک روی آن و رفتن به صفحه مربوطه

haamidd
پنج شنبه 07 خرداد 1394, 11:24 صبح
131735

منوی من زمانی html/css بود، بخاطر اینکه تمام کد ها در تمام صفحات تکرار شده بودند و براحتی در هر صفحه مخصوص به خود تک class=”active” به اون منو داده شده بودو هر وقت کاربر به هر صفحه ایی میرفت اون منو باز میموند و اون صفحه ایی که کاربر در اون بود و لینکش تو منو بود bold میشد و در منو معلوم بود که کاربر تو کدوم یک از صفحات درون منو هست، اما حالا که من قسمت های یکسان پوسته مثل همین منو رو داخل master page انداختم... چطور میتونم این خصوصیت رو فعال کنم که وقتی کاربر روی هر منو کلیک کرد و رفت به یک صفحه ایی در صفحه ایی که باز شده اون منویی که در صفحه قبل روش کلیک کرده تا به صفحه کنونی اومده باز بمونه و فونتش bold بشه؟؟؟؟؟؟
یعنی یه جورایی باید master page با پارامتر کار کنه!

با سپاس فراوان از وقتی که برای من میزارید، ممنون

malloc
پنج شنبه 07 خرداد 1394, 19:23 عصر
وقتی روش کلیک کرد آی دی منو رو بریز توی یه hiddenfield بعد تو لود صفحه مستر پیج با دستور جاوا اسکریپت مقدار آی دی اون hiddenfield رو بخون و تشخیص بده کدوم منو هست و استایلتو بهش بده

haamidd
جمعه 08 خرداد 1394, 05:56 صبح
من این کار رو انجام میدم و مثلا کد زیر رو میزنم ولی اجرا نمیشود و منو مذکور باز نمیشود!

<script>
window.onload = function () {
document.getElementById("li.admin").className = "active";
document.getElementById("li.admin").className += "opened";
};
</script>

ممنون از راهنمایی های بیشترتون : )

malloc
جمعه 08 خرداد 1394, 10:09 صبح
الان خدایی داری اونکاری که من گفتمو انجام میدی /؟؟؟ پس کو hiddenfield >؟

گفتم شما یه hidden براز ... وقتی رو منو کلیک کردی و خواست آدرس صفحه رو عوض کنه آی دی منو رو بریز تو hidden بعد تو برگشت تو لود صفحه آی دی منو فعال رو از hidden بخون .... یعنی تو برگشت یه حلقه بزن از اول تا آخر اون li ها .... بعد هر li که آی دیش با مقدار hidden یکسان بود کلاس فعال بگیره و بقیه کلاس غیر فعال

haamidd
جمعه 08 خرداد 1394, 11:05 صبح
خب من فعلا یدونشو امتحان کردم ببینم اصلا میشه یا نه که نشد!!!

malloc
جمعه 08 خرداد 1394, 11:59 صبح
امیدوارم این کارتو راه بندازه

131770

haamidd
دوشنبه 11 خرداد 1394, 01:55 صبح
درست شد، مرسی

خیلی خیلی ممنون و سپاس، انشالله همیشه آرام و دل خوش باشید