PDA

View Full Version : گفتگو: استفاده از wordpress به عنوان Framework

mykellself
جمعه 08 خرداد 1394, 04:53 صبح
به نظر شما چه قدر میشه از وردپرس به عنوان فریمورک استفاده کرد،

این مسئله رو به این خاطر مطرح می کنم که برنامه نویسی رو کد نویسی نمی دونم ، از نظر من برنامه نویسی قدرت پیدا کردن راه حل و انجامشه .

ببینید ، با استفاده از وردپرس می تونید شبکه اجتماعی + سیستم وبلاگ دهی + فروم + و ...(34000 پلاگین) رو همه باهم و در یک جا و فقط با چند کلیک داشته باشید ، با استفاده از سیستم هوک وردپرس می تونید هر کد php ای رو به وردپرس الحاق کنید ..... .

منظورم اینه که وردپرس و پلاگین ها و تم هاش یه پایه باشند برای رساندن پروژه به مقصد ، اگر این امکانات و قابلیت ها کافی نبودند ، امکانات و قابلیت های مورد نظرتون رو در یک پلاگین بنویسید و به وردپرس الحاق کنید ، حتی می تونید پلاگینتونو به فروش و اشتراک هم بزارید.

وردپرس میلیونها کاربر داره و هزاران متخصص ، مستنداتش بسیار زیاده و سرعت رشدش هم واقعا چشمگیره ؛ بعضی از کسانی که با توابع ، ساختار و api وردپرس کار می کنن از فریم ورک های زبان زد php هیچ استفاده ای نمی کنن.

این حرف من یک تز و شیوه در انجام پروژه هاست ، درسته عجیبه ولی این رو بدونید که راه حل فقط اونی نیست که بیرون هست ! هر کسی ممکنه یه راهکاری برای رسیدن به هدفش به کار بگیره و با وجود به تمام انتقادها و تمسخرها به هدفش برسه.

Vidico
جمعه 08 خرداد 1394, 10:17 صبح
شاید بشه! وردپرس واقعا قدرتمنده!

vahidqara
جمعه 08 خرداد 1394, 10:20 صبح
درود دوست خوب..
حرف شما اصلا عجیب نیست اتفاقا خعلی هم خوبه..
در ضمن هیچ چیزی کامل نیست یک سری معایب و مزایا داره.
ولی نظره بنده اینه در دنیای PHP هر برنامه نویس باید روی یکی از فریم ورکهای خوب و CMS هاش تسلط داشته باشه . تمام:لبخندساده:

mykellself
جمعه 08 خرداد 1394, 11:06 صبح
ولی نظره بنده اینه در دنیای PHP هر برنامه نویس باید روی یکی از فریم ورکهای خوب و CMS هاش تسلط داشته باشه . تمام:لبخندساده:

بله واقعا همینطوره ، حداقلش باید یه فریم ورک و یک cms رو بلد بود ،