PDA

View Full Version : ایجاد صفحه ای به عنوان طراحی کنید برای سفارش چاپ مانند سایت Picuu

pcb20parse
یک شنبه 10 خرداد 1394, 10:50 صبح
سلام دوستان . راستش ما در نظر داریم که سایتی مانند picuu طراحی کنیم اما تو قسمت طراحی کنید برای اعمال قالب و عکس دچار مشکل شدیم. کسی هست که ما رو راهنمایی کنه؟

reza_alie
یک شنبه 10 خرداد 1394, 11:03 صبح
دوست عزیز سوالتون کلی هستش دقیقا با چه مشکلی روبرو شدید چه اروری می ده؟!!!

pcb20parse
یک شنبه 10 خرداد 1394, 11:12 صبح
دوست عزیز سوالتون کلی هستش دقیقا با چه مشکلی روبرو شدید چه اروری می ده؟!!!
راستش نمیدونم به چه روشی میشه یه نمونه قالب رو انتخاب کرد و سپس عکسی رو آپ لود کرد به همراه یه متن که همه اینها در سیستم به عنوان یه عکس کلی ذخیره بشه برای گرفتن سفارش؟

reza_alie
یک شنبه 10 خرداد 1394, 11:16 صبح
تاجایی که من منظورتون رو متوجه شدم شما بایستی از کتابخانه gdاستفاده کنید یعنی می خواهید تعداد تصویر باهم ادغام بشن و بعد یک متنی روی اون انداخته بشه؟

pcb20parse
یک شنبه 10 خرداد 1394, 11:24 صبح
تاجایی که من منظورتون رو متوجه شدم شما بایستی از کتابخانه gdاستفاده کنید یعنی می خواهید تعداد تصویر باهم ادغام بشن و بعد یک متنی روی اون انداخته بشه؟
البته مثل همون کاری که تو سایت picuu انجام میشه؟

imohammad
یک شنبه 10 خرداد 1394, 12:27 عصر
تصویر مشتری و محل قرار گیری رو با جاوااسکریپت میگیره تو یه فرم ارسال میکنه، یا شایدم با آجاکس ارسال میکنه
لازم نیست تصویر جدید بسازه

pcb20parse
یک شنبه 10 خرداد 1394, 12:58 عصر
تصویر مشتری و محل قرار گیری رو با جاوااسکریپت میگیره تو یه فرم ارسال میکنه، یا شایدم با آجاکس ارسال میکنه
لازم نیست تصویر جدید بسازه
این قسمتی که عکس رو بعد از Upload ارسال میکنه روی شی و جابلیت جا به جایی و بزرگ شدن داره چه طوری انجام میشه؟