PDA

View Full Version : مشکل چاپ در Crystal Report.Net 2005

Palomino
دوشنبه 09 مرداد 1385, 14:04 عصر
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز

من وقتی گزارشی را در کریستال ریپورت داخل ویژوال استودیو 2005 چاپ می کنم نوشته های داخل گزارش به صورت جابه جا و درهم چاپ می شوند در حالیکه جدولها کاملا درست چاپ می شوند.
بعد از چند بار آزمایش به این نتیجه رسیدم که مشکل از فونتهای نوشته ها است چون وقتی که از فونتهای برنا رایانه (مثلا B Traffic یا سایر فونتهای B) استفاده می کنم نوشته ها جا به جا چاپ می شوند ولی وقتی از فونتهای استاندارد خود ویندوز استفاده میکنم (مثلا Arial یا Tahoma) مشکلی وجود ندارد.

می خواستم بپرسم که آیا کس دیگری هم تا به حال با این مشکل برخورد کرده است.
اگر کسی فونت استاندارد فارسی هم می شناسد (غیر از فونتهای برنا رایانه) لطفا معرفی کند شاید مشکل حل شد.

متشکرم

Hadi-123456
یک شنبه 26 شهریور 1385, 23:40 عصر
سلام

بله من هم به این مشکل خوردم. مخصوصا اینکه کلیه خطوط جدول جابجا می‌شوند.

اما اگر در جدول بکار نبری و بصورت ساده چاپ کنی مشکلی پیش نمیاد.

M.Dalvand
سه شنبه 04 مهر 1385, 14:29 عصر
من از فونت tohoma استفاده می کنم و تا به حال به این مشکل بر نخورده ام

shervin110uk
سه شنبه 04 مهر 1385, 17:36 عصر
یک کاری کن... ببین برو تو ورد جداول را طراحی کن و بعدش با پی دی اف ساز ها فرم را به پی دی اف تبدیل کن . بعدش از طریق فتوشاپ پی دی اف را به بی ام پی تبدیل کن (بهتره که بی ام پی و نه هیچ غالب دیگری) بعدش اون را به عنوان یک عکس توی کریستال وارد کن از طریق اینزرت و نهایتا فیلدهای پارامتریت را داخل عکس تنظیم کن...یک کم بهش ور بری خودت سر در میاری.... تشکر یادت نره:ِ

sina_p43
دوشنبه 04 شهریور 1387, 16:27 عصر
سلام من این مشکل رو دارم هنوزم نتونستم رفعش کنم آخه 2 جا فونت می تونیم وارد کنی یکی crystal report viewer و یکی تو خود فرم کریستالمون کلا به هم ریختس از فونت های استاندارد ویندوز هم که استفاده می کنم همین طوره لطفا کمکم کنید:ناراحت:

sarkhosh
دوشنبه 04 شهریور 1387, 22:51 عصر
من از b zar استفاده می کنم و این مشکل شما رو ندارم
خوش باشی

sina_p43
چهارشنبه 06 شهریور 1387, 20:52 عصر
آریال میزارم کامل برعکس می کنه فارسی میزارم توهم توهم مینویسه دارم از استفاده ا کریستال ریپورت ناامید میشم

sina_p43
چهارشنبه 06 شهریور 1387, 20:53 عصر
البته فقط موقع چاپ وقتی نشون میده درسته

sina_p43
دوشنبه 18 شهریور 1387, 13:38 عصر
کسی نیست کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

aminesmaeili
دوشنبه 25 شهریور 1387, 17:25 عصر
بچه ها منم با این مشکل مواجهم.
فکر کنم به ورژن دات نت ربط داره

a_heidari22
دوشنبه 25 شهریور 1387, 17:40 عصر
برهم ريختن فونت دليلش اين است كه اندازه فيلد كوچك است .
در كريستال ريپورت اندازه آن textbox را بزرگتر كن