PDA

View Full Version : بررسی کدنویسی برنامه ها

so2011
سه شنبه 12 خرداد 1394, 20:14 عصر
سلام دوستان
کسی می تونه بگه برای ساخت چنین اپی از چه کدی یا متدی باید استفاده کرد.[منظورم بررسی layout نیست ].
فک کنم از json استفاده شده اما مشکل من اینه که اولا متن کاملا بلند داره واز عکس های نسبتا زیادی در متن ها استفاده شده مثلا تو یه پست از چهارتا عکس وتو پست دیگه ده تا و همچنین لینک های متعدد استفاده شده
پیشاپیش هم تشکر میکنم.............................!!
.: اینم لینک اپ مورد نظرم

اینم یه عکس اما اگه خود اپ رو دانلود کنید منظورمو بهتر میفهمید
131901

tux-world
سه شنبه 12 خرداد 1394, 20:48 عصر
یه عکس ازش بزارید. من که دانلود نکردم.

virus2009
چهارشنبه 13 خرداد 1394, 14:37 عصر
شما با WebView می تونی این کارو انجام بدی
صفحه HTML رو داخل سرور درست می کنی فقط لینکش رو میدی به نرم افزار که تو WebView نمایش بده.

البته با Json روی ظاهرش بیشتر میشه کار کرد چون شما اطلاعات خام رو از سرور دریافت می کنی و اونا را هر طور خواستی تو نرم افزار نشون میدی
واسه تصاویر هم لینک عکس ها رو تو json میفرستی به نرم افزار

so2011
پنج شنبه 14 خرداد 1394, 10:41 صبح
شما با WebView می تونی این کارو انجام بدی
صفحه HTML رو داخل سرور درست می کنی فقط لینکش رو میدی به نرم افزار که تو WebView نمایش بده.

البته با Json روی ظاهرش بیشتر میشه کار کرد چون شما اطلاعات خام رو از سرور دریافت می کنی و اونا را هر طور خواستی تو نرم افزار نشون میدی
واسه تصاویر هم لینک عکس ها رو تو json میفرستی به نرم افزار
مرسی از راهنماییت, WebView خیلی راحته اما سرعت خیلی پایینی داره همچنین امکان ذخیره یا خیلی امکانات دیگه ای را نداره.
Json بهتر از وب ویو هست اما مشکل من اینه که می خوام هر جایی از متنم که خواستم عکس قرار بدم و تعداد عکس هایم هم متفاوته
اگه راه بهتری سراغ دارین ممنون میشم راهنماییم کنید.......مرســــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــ ـــی............

so2011
جمعه 15 خرداد 1394, 14:06 عصر
به نظرتون میشه از JSOUP استفاده کرد؟؟؟؟؟??? لطفا کمک کنید