PDA

View Full Version : تعریف تاریخ جاری سیستم برای یک فیلد

fatimah
دوشنبه 09 مرداد 1385, 20:04 عصر
سلام دوستان
با استفاده زا تابع Date توی کوئری تعیین کردم که تاریخ رو به صورت تاریخ جاری سیستم در نظر بگیره یعنی هر وقت که برنامه اجرا میشه مثلا تاریخ امانت کتاب ، تاریخ جاری سیستم باشه ولی تاریخ هایی که روزهای قبل هم وارد کرده بودیم رو هم عوض می کنه و اونا رو هم به تاریخ جاری سیتسم تغییر میده . چه کار کنم تا مثلا اگه دیروز 85/1/1 بود و تاریخ زده شده امروز که 85/1/2 هست وقی با تاریخ جاری سیستم تعیین میشه ، دیگه دیروزی ها رو هم نکنه 85/1/1 !!!! لطفا راهنمائی کنین .
ممنون میشم .........

Ali_Fallah
سه شنبه 10 مرداد 1385, 14:04 عصر
من خودم یک نمونه برنامه دارم در اولین فرصت این برنامه را در همین تاپیک میذارم تا انشاء ا... مشکلت حل بشه

Ali_Fallah
چهارشنبه 11 مرداد 1385, 08:30 صبح
شاید این نمونه برنامه بتونه کمکت کنه...

fatimah
چهارشنبه 11 مرداد 1385, 10:32 صبح
سلام دوستان
از راهنمایی هاتون ممنونم .
آقای mahdisj من از query استفاده کردم و در اولین فرصت هم برایتون می ذارم . ولی اگه بخوام از کوئری استفاده نکنم آیا میشه از طریق جدول این کار رو انجام داد ( فکر نکنم ) اگه بشه که مشکلات دیگم هم حل میشه . راستی منظور من اینه که مثلا توی فرم ورود اطلاعات مربوط به امانت کتاب ، فیلد ورود تاریخ روی که داره به امانت می بره همون تاریخ جاری سیستم باشه یعنی امروز . ولی به قول شما توی کوئری من تاریخ های دیگه هم به تاریخ جاری تغییر پیدا می کنه . آیا راه دیگه هست ؟
ممنون ، موفق باشین ...