PDA

View Full Version : نحوه دریافت داده ها از لیست ویو

88149804
چهارشنبه 13 خرداد 1394, 20:41 عصر
سلام.من میخوام از داده های لیست ویو در قسمت کدc# استفاده کنم اما هنگام استفاده از کد زیر برنامه خطا میده که کلمه item رونمیشناسه.میشه لطفا کسی بهم کمک کنه.
TextBox countText = (TextBox)item.FindControl("txtcount");

malloc
چهارشنبه 13 خرداد 1394, 21:57 عصر
خوب اون کلمه Item چی هست ؟؟؟ آی دی کنترل خاصیه ؟/

88149804
پنج شنبه 14 خرداد 1394, 07:46 صبح
راستش من زیاد با لیست ویو کار نکردم اما توی چندتا سایت انگلیسی که نگاه کردم گفته بودن از این کد باید واسه دریافت داده لیست ویو باید استفاده شه.
میخوام از داده های لیست ویو در صفحه کد استفاده کنم اما نمیدونم چجوری.مثلا داده های تکست باکس و لیبل ها...

malloc
پنج شنبه 14 خرداد 1394, 08:02 صبح
آخه تا اونجا که من میدونم که لیست ویو text box نداره که .... شما یه عکس از listbox خودت موقع اجرا بزار و بگو میخوای کدوم سطر ها رو بخونی که یکم سوالت ملموس باشه

88149804
پنج شنبه 14 خرداد 1394, 08:19 صبح
<ItemTemplate> <td id="Td1" valign="top" align="center" style="width: 100" runat="server">
<br /><asp:Label ID="lblpid" runat="server" Text='<%# Eval("pid") %>' />
<asp:Label ID="titleLabel" runat="server" Text='<%# Eval("title") %>' />
<br />
<asp:Image ID="Image1" runat="server" src='<%# Eval("tozihat") %>' />
<br />
<asp:Label ID="lblprice" runat="server" Text='<%# Eval("price") %>'></asp:Label>
<br />
<br />

<asp:PlaceHolder ID="AvailPlaceHolder" runat="server" Visible=<%# (Eval("mojoud") == "a") %>>
<tr>
<td>
<asp:Label ID="lblAvail" runat="server" Text="موجود است"></asp:Label>
</td>
<td colspan="27">
</td>
</tr>
</asp:PlaceHolder>
<br />

<asp:TextBox ID="txttedad" type="text" runat="server" Width="30"></asp:TextBox>

<asp:Button ID="addtobasket" runat="server" Text="افزودن به سبد خرید" OnClick="addtobasket_Click">
</asp:Button>
<br />
<asp:HyperLink ID="HyperLink2" runat="server" Target="_blank" NavigateUrl='<%#"Continue.aspx?pid=" + Eval("pid") %>'>...اطلاعات بیشتر </asp:HyperLink>
</td>
</ItemTemplate>

88149804
پنج شنبه 14 خرداد 1394, 08:39 صبح
میخوام مقادیر لیبل ها و تکست باکس رو بخونم و ازشون استفاده کنم

malloc
پنج شنبه 14 خرداد 1394, 12:15 عصر
خدایی چرا اینجوری میکنی ... ؟؟؟ میشه آی دی لیست ویو رو بدی ؟ برداشتی فقط از ItemTemplate کپی کردی که چی