PDA

View Full Version : سوال: چطوری میتونم به text box که رو فرم دارم عدد اتوماتیک بدم و داخل جدول sql ذخیره اش کنم,مثل ایجاد سند

mohammadreza1369
پنج شنبه 14 خرداد 1394, 21:51 عصر
با سلام خدمت شما دوستان من یه برنامه دارم می سازم که شامل چند تا تکست باکسه ،من میخوام وقتی فرم لود میشه اخرین شماره ای که داخل sql ثبت شده یکی بهش اضافه بشه و داخل تکست باکس نشو بده و وقتی اطلاعت دخیره شد شماره سندی جدا گانه به صورت راندوم داخل msg باکس نشون بده و ان شماره هم داخل بانک اطلاعاتی ذخیره بشه که بشه در اینده برای سرچ و بقیه کارا استفاده کرد مثل فاکتور که یه شماره فاکتور داره و بعد از ثبت نیز شماره سند بهتون نشون میده با تشکر خیلی خیلی واحبه و لازم دارم ممنون میشم پاسخ بدید فوری فوری

pbm_soy
جمعه 15 خرداد 1394, 03:27 صبح
دوست عزیز ، متاسفانه این پستی که دادید توش سوال نبود! یا اینکه انتظار دارید سوال را ما خودمون کشف کنیم (یا به قولی پیدا کنیم پرتقال فروش را!)

مشکل شما تولید عدد تصادفی است؟ یا پیدا کردن آخرین عدد یا بزرگترین عدد یک فیلد؟ یا اینکه خواندن از دیتابیس یا نوشتن در دیتابیس مشکل شماست؟

یا اینکه انتظار دارید کل این برنامه ای که گفتید را دوستتان اینجا بنویسند؟!
برنامه را شروع کنید و هرجا ایراد داشتید بپرسید؟ (یعنی سوال مطرح کنید نه اینکه یک پست خبری بنویسید!)

mohammadreza1369
جمعه 15 خرداد 1394, 11:37 صبح
سلام مرسی مشکل نوشتن عدد داخل تکست باکس اتوماتیک حل شد