PDA

View Full Version : شرط برای اجرا نکردن باکس در صفحه !

mamadco
جمعه 15 خرداد 1394, 01:46 صبح
سلام دوستان یه شرط میخوام که اگر فلان div در صفحه ی index.php بود نمایش داده بشه ، در غیر اینصورت نمایش داده نشه

پ.ن : توی سایدابار یه rss-reader گذاشتم ،
توی یه فایل دیگه سایدبار رو اینکلود کردم ،
میخوام تو اون فایله ress-reader اجرا نشه

H:Shojaei
شنبه 16 خرداد 1394, 00:46 صبح
یعنی چی اگر دیو بود نمایش داده بشه چی نمایش داده بشه توضیحاتی که دادین واسه چی بود؟
این که اجرا نشه یعنی چی ؟ جاوااسکریپته؟ php ه؟ از تو سوال شما میشه ده ها سوال درآورد !!!

mamadco
شنبه 16 خرداد 1394, 02:11 صبح
ببین مهندس فرض بگیرید من یه فایل sidebar.php دارم
توی این فایل sidebar.php علاوه بر اجزای مختلف یه باکس فید خوان هم ( rss reader ) گذاشتم
این از سایدبار . . .
حالا من به طبع یه فایل index.php هم دارم که اجزای مختلف سایت رو درش اینکلود کردم ، که sidebar.php هم درش هست
وقتی sidebar.php رو در index.php اینکلود کنم ، قطعا اون rss reader نمایش داده میشه ، چون توی فایل sidebar.php هست
---
حالا به فرض من یه فایل single.php هم دارم ( وردپرس نیستا ) و میخوام توی این فایل sidebar.php رو اینکلود کنم
ولی نمیخوام اون باکس rss reader نمایش داده بشه !
:D

sairon123
شنبه 16 خرداد 1394, 10:59 صبح
چیزی که به ذهن من رسیده اینه که یا یه فایل جدید sidebar ایجاد کنید ، یا اینکه url سایت رو بگیرید و اگه site.com/single.php بود ، rss reader رو نمایش نده

mamadco
شنبه 16 خرداد 1394, 11:09 صبح
rss reader رو از div سایدبار درش اوردم مستقلش کردم ، چندتا float دادم ریختمش توی فایل دیگه جدا جدا انکلود کردم
فک میکردم میشه به غیر از اینکار کار دیگه ای کرد که مثلا ایدی div رو بگیره نمایشش نده یا همچین جیزی